| Patrick2121 a întrebat:

Aseară, am fost la o discotecă cu un prieten de-al meu iar la întoarcere, ne-am dus la un amic de-al lui ca să mai stăm puțin iar acolo, fiind în stare de ebrietate, am făcut sex anal cu cei doi iar acum mă doare foarte tare toată zona anală și sunt îngrijorat deoarece sângerez și abia că pot să mai merg. Prietenul amicului meu este de etnie rromă și este un tip solid și foarte dotat și când mi-a penetrat anusul, am zis că mor de durere dar am continuat deoarece nu am vrut să-i las pe băieți dezamăgiți iar din cauza asta acum am dureri groaznice. Ce aș putea face astfel încât să pot scăpa de durere? La doctor nu vreau să merg deoarece mi-e jenă să-i spun asta și de asta am decis să pun această întrebare pe acest site pentru că aici nu mă cunoaște nimeni și nu-mi este jenă să spun ceea ce mi s-a întâmplat și bănuiesc că și voi ați încercat anal măcar de curiozitate cel puțin o dată în viața voastră și de asta vă întreb dacă și pe voi v-a durut și cum ați scăpat de acea durere?

13 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Mergi la medic, eventual la spital, nu te mai rusina ca prostul.

| alina2k18 a răspuns:

Comprese caldute cu ceas de musetel si crema de... galbenelewinking
Asa fac baietii la mine in satwinking
PS: naspa fantezia sad
PS1: da, si pe noi de doare in choor laughing de ce scrii tu aicisia laughing)

| HazelEyes77 a răspuns:

Sexul anal poate fi foarte dureros fara o lubrifiere corespunzatoare inainte si daca partenerul nu e experimentat si penetrarea e brutala si lipsita de tandrete si de un preludiu in prealabil. Presupun ca in cazul tau nici nu a putut fi vorba de asa ceva. Macar sa fii folosit protectie fiind constiient la ce riscuri de expui. Muschii sfincterieni sunt destul de rigizi si zona anala e destul de stramta incat penetrarea primele dati poate fi dificila, incomfortanta cu dureri si sangerari uneori-cateva picaturi. La un act sexual violent apar fisurile anale, durerile in timpul defecatiei, sangerarile si chiar incontinenta anala. In cateva zile ar trebui sa se amelioreze discomfortul resimtit. Daca nu se intampla asa lasa jena si mergi la medic -nu esti singurul de pe planeta care a avut contact sexual anal! Poti sa ti cumperi un unguent cicatrizant special pentru fisuri anale si alte probleme in zona il gasesti la plafar si chiar la farmacie. Si evita o perioada contactele sexuale mai ales neprotejate pana se vindeca zona.

| Patrick2121 explică (pentru HazelEyes77):

Mersi pentru răspuns. Vorbești din experiență personală?

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu trebuie să inventezi o poveste pentru a ne intreba în final dacă noi facem anal şi cum scăpăm de durere... Poţi să o faci dacă te roade curiozitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o fisură anală.
Dacă nu te duci la doctor urgent, e foarte posibil să se infecteze (și atunci ai să vezi cum arată dracu-n pielea goală).
Mai bine du-te și lasă rușinea deoparte (doctorul nu te pârăște nimănui, stai calm).
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a spart bine

| AlexSalling a răspuns:

Mergi la spital. Daca o persoana "dotata" nu foloseste lubrifiant cand penetreaza un anus (de barbat sau femeie, nu conteaza) poate sa perforeze ceva fara sa vrea. Am auzit de un caz asa, du-te la spital. Cum zice "doctorandus", fara rusine. E vorba de sanatatea ta.

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Troll Alert!
Deci asta e unul care ar vrea si isi doreste sa fie penetrat dar ie frica sa nu ii sangereze rozeta ori pur si simplu cauta parteneri, de aceea intreaba daca pe voi v-a durut rolling on the floor)

| Dyalema a răspuns:

Trebuie neapărat să mergi la doctor! Dacă nu la cel de familie, măcar la unul privat. Poate dacă nu te cunoaște te-ai simți mai puțin frustrat. Dar gândește-te că se poate agrava fff urât!

| eliancodrut a răspuns:

Daca fiecare barbat sau femeie s-ar duce la medic in asemenea cazuri, ar trebui sa se inventeze specialitatea anusolog. Glumesc. Da, daca analul nu-i facut cu grija asa se intampla. De unde si zicerea cand un barbat merge mai cracanat: parca esti f... in c... Zic, ca deocamdata sa nu mergi la medic vreo 3-4 zile. Nu vreau sa repet ce a zis darkcynical232, care ti-a dat sfaturi foarte bune.

| VictorVictoras a răspuns:

Troll

| darkcynical232 a răspuns:

Asta se intampla daca nu folosesti lubrifiant. Anusul nu este ca un vagin, nu are cum sa produce secretii lubrifiante.
Nu e ceva neobisnuit sa ai parte de sangerari si dureri din cauza faptului ca nu ati folosit lubrifiant. Este chiar un lucru "normal". In cateva zile vei fi ca nou. Durerea va mai persista un pic din cauza ca mergi si vei folosi la un moment dat anusul. Dar totul ar trebui sa fie ok.
Acum daca durerea persista mai bine de 2 zile sau cantitatea de sange este ingrijorator de mare( mai mult decat o picatura doua din cand in cand), ar trebui sa vizitezi un medic. Dar linisteste-te, cazurile in care se perforeaza colonul sunt extrem de rare.
Pe viitor sa folosesti lubrifiant!