| angelinthedark a întrebat:

Aseara era sa fac dragoste cu prietenul meu, ne-am dezbracat, ne-am sarutat dar cand eram pe punctul de a o face eu l-am impins si i-am zis ca nu o fac, apoi el s-a dat de pe mine si a zis ca eu inca nu sunt pregatita pentru asa ceva, apoi m-a luat in brate si m-a sarutat, nu s-a suparat pe mine ca l-am refuzat, apoi iar a inceput sa ma sarute si cand a vrut sa imi introduca penisul in vagin eu iar l-am dat la o parte, apoi i-am zis ca plec acasa, el nu a mai spus nimic, si tocmai de asta vreau sa va intreb, de ce credeti ca a reactionat asa calm, a zis c anul sunt pregatita, eu i-am zis ca nu stiu daca sunt dar cred ca voi fi curand, iar el a zis ca sigur nu sunt si ca s-a obisnuit deja cu refuzurile mele si cu repingerile mele, Eu i-am zis ca daca s-a suparat sau daca se va desparti de mine pentru ca nu o fac, iar el mi -a zis astfel:stai linistita ca nu sunt cu tine doar ca sa fac sex ca nu esti singura fata virgina, in plus sunt destule fete cu care pot sa o fac daca vreau, dar eu sunt cu tine pentru ca te iubesc. Ce credeti, ma iubeste sau nu?

Răspuns Câştigător
| anonzone a răspuns:

So cute, este un baiat rabdator si plz nu profita de el, ca vad ca el chiar te iubeste :X si in loc sa te gandesti daca iti este fidel, fi tu prima care este, incearca sa te revansezi

20 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca accepta sa-ti bati asa joc de el, cu certitudine te iubeste. Ceea ce faci tu este foarte urat si te descalifica. Nu ar trebui sa ajungi in pat dezbracata daca nu vrei sa faci sex. Este urat si denota nepasare si lipsa crasa de educatie sa-l amagesti si apoi sa-l refuzi. Ar fi cazul sa-ti revizuiesti comportamentul. Fitzele astea de femeie lipsita de creier si educatie n-o sa-ti aduca nimic bun.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Brigaela are dreptate la faza cu amagitul!
Nu te lasi dezbracata si apoi spui stop ca se satura si el!
Chiar e de prost gust ce ai facuthappy Daca nu vrei sex nu ajungi in punctul ala! Clar!

Abh
| Abh a răspuns:

O secondez pe Brigaela, ca barbat iti pot zice ca daca nu se culca inca cu alta, o va face in curand, indiferent de ce zice. Tine-o tot asa, esti pe drumul cel bun.

| HBK a răspuns:

Mai rar asa ceva, ar trebui si tu la randul tau sa apreciezi acest baiat, nu te gandesti ca altul si-ar fi batut joc si ar fi reactionat altfel. Da, te iubeste, te intelege, te sustine. E un argument puternic. Dar nu te juca cu el, nu profita de bunatatea lui, nu numai ca ai putea sa-l pierzi dar e greu sa mai gasesti ca el.

| Mjdolhfi a răspuns:

Mai mult ca sigur te iubeste.Nu multi baieti mai sunt ca el.winking

| imiplacemov a răspuns:

Sigur te iubeste. Adica daca a rezistat cu tine dupa ce l-ai refuzat. ce vrei mai mult. pai altu poate te-ar fi jignit. sau cine stie. pana nu simti ca esti pregatita cu adevarat, numai incerca pentru ca il faci sa se simta prost.

| d_9428 a răspuns:

Ceea ce faci tu nu este bine. Daca ai ajuns sa te dezbraci, el a fost pe punctul de a-ti baga penisul in vagin si apoi l-ai impins... n-a fost prea placut, i-ai facut mai mult rau in felul asta.Hotaraste-te in privinta asta si daca tot nu vei fi pregatita, nu mai repeta scenele astea, apoi sa nu-ti para rau.Numai bine!

| v1ntyla a răspuns:

Te iubeste olae... nu stiu 1 baiat in lumea asta care sa iubeasca cu adevarat... totul e bazat pe sexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai brigaela... ce limbaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si iubitul meu zIc Wla fel dar inca noi nu am ajUNS pn acolo si eu sunt virgina si el zice ca ma va astepta. eu cred ca te iubeste cum si pe mine cred ca ma iubeste SIGUR iubitul! nu toate gasesc iubiti ca al meu sau al u rabdatori. Eu cred ca stm NOROCOASE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur te iubeste. Povestea asta mi s-a intamplat sh mie, pana l-a urma am facut dragoste sh iubitul meu nu m-a parasit.Fi sigura ca te iubeste daca te-a inteles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelasi lucru mi s-a intamplat si mie... oare ma iubeste?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelasi lucru mi s-a intamplat si mie...oare ma iubeste?

| Pissy_Andreutzza_1997 a răspuns:

Normal ca te iubeste daca a acceptat atunci cand tu ai spus ca nu o faci alt baiat te.ar fi dat afara in momentul urmator... Te rog nu te certa cu el asta este un baiat pe care nu il gasesti asa usor si nu cred ca mai sunt prea multi baieti ca el... aveti grija de voi pup kiss

| LussyBubu a răspuns:

Sigur ca te iubeste...Esti norocoasa ca ca ai un iubit care te intelege...

| an4ik a răspuns:

Cam proasta iubire nu te supara dar e asa s fost in locul tau ii aninam un dos de mina ca il simtea pe tota viatasad)si ce spune Brigaela poate va trece pe linga urecgile tale dar celelante doar te ingnora

| carycary a răspuns:

Buna, Rabdarea e o virtute, dar nu e obligatorie si pentru barbati.Genuri si genuri sunt peste tot insa, inima s anul te insele.Gandeste cu un fir rational si apoi intregul sentimental fiindk daca ii spui cand vrei sa o faci, el va stii deja.Lasa'l in pace, privestei miskrile si cand SIMTI u ca esti pregatita, ia'l prin surprindere. DAK te iubeste, vei stii DUPA km se comporta.

| Robertaa1234 a răspuns:

Te iubeste love struck mai ales ca are dreptate la ultima fazawinking
sunt o groaza de curve si fete care si-ar vinde trupul pentru un pachet de tigari dar el te vrea pe tine si de aia te asteapta atatahappy

| nykoleta_7143 a răspuns:

Fta da cati ani ai?thinking De curiozitate!