| shadow23 a întrebat:

Aseara am avut un vis. Fostul meu prieten care inca mai tin [enorm] la el a venit la mine acasa si cand i-am deschis usa a sarit sa ma sarute, iar eu l-am refuzat. Apoi ne-am dus intr-o alta camera sihee hee m-a sarutat. Ce credeti ca inseamna :-s?

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ca nu l-ai uitat de loc.

soothe
| soothe a răspuns:

Vise erotice. Asta este inceputul.

| Anna_5295 a răspuns:

Nimic...asa am visat si eu... s-a intors si in realitate dar si-a batut iar joc de mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visele nu sunt reale, visele sunt subincostientul nostru... asta inseamna ca tu inca mai ti la el, te-ai gandit la el inainte sa il visezi sau probabil doar iti este dor de saruturile lui