| angelinthedark a întrebat:

Deci dau fundita...am trecut printr-o faza aiurea aseara.Adica era sa fac dragoste cu prietenul meu, ne-am dezbracat, a fost totul bine, insa cand trebuia sa o facem atunci eu i-am zis ca nu mai vreau si i-am zis ca plec acasa si m-am imbracat, atunci eu i-am zis ca o vom face altadata cand voi simti ca e cazul atunci el a zis :nu o mai facem niciodata! S-a cam suparat pe mine si cand l-am luat in brate s-a suparat si mi-a zis sa il las, s-a enervat asa tare ca a dat cu teelfonu de pamant si a stricat si telecomandasad, de fapt pe el l-a suparat ceva ce am zis eu, adica i-am zis asa:bine eu m-am simtit bine deja asa ca plec.Adica m-am simtit bine cu el dar cand trebuia sa o facem pe bune eu l-am refuzat si i-am zis sa ia mana de pe mine, oare am procedat corect sau nu? Azi m-a sunat si a vorbit frumos cu mine, mi-a zis ca ma iubeste si nu parea suparat, voi ce credeti de atitudinea lui de aseara si de-a mea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@{{Anna}} are dreptate. Iar eu ca sa ma razbun as sta potolit pana la urmatoarea tentativa de genu asta, te-as excita bine pana aproape sa ai orgasm (doar din petting) si apoi ti-as zice, eu ma bag sa ma joc Counter Strike, ca ma plictisii de sex. Sunt curios ce fata ai face tu atunci. A da, stiu, nu ti-ar place, sunt convins. Data viitoare incearca sa nu mai fi asa egoista si sa te mai gandesti si la el. Ok am inteles, majoritatea fetelor vin cu idei de genu "a, pai daca nu esti pregatita nu o fa". Pai nu o faci dar nici nu ii dai prostului sperante. Nu il aduci in pat, te dezbraci si dupa ii dai cu flit. Daca totusi nu vrei sa faci sex (ori ca esti virgina, ori brusc ti-ai amintit ca esti pe ciclu, ori pusca mea din cine stie ce motive) nu ii mai reteza macaroana asa brusc. Explicai frumos, si continua sa te joci cu el. Daca tu nu vrei sa te simti bine, macar fa-l pe el sa se simta bine daca tot l-ai incins. Off...

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E a enspea oara cand ti se intampla asta si cred ca baiatul a inceput sa intelega ca doar iti bati joc de el. Eu cred asa: tu esti o femeie egoista si nepasatoare careia ii place sa isi exercite farmecele asupra barbatilor si apoi sa-i tina in sah. El e un mic fraier care te iubeste, dar care incepe sa se trezeasca la realitate. pana la urma numai tu ai de pierdut in toata afacerea asta.

| Anecherry a răspuns:

Sa suparat pentru ca te-ai gandit numai la tine; trebuie sa-ti dai seama ca e baiat si ca hormonii in corpul lui sunt destul de greu de stapanit la adolescenta; daca stii ca nu vrei sa te culci cu el, atunci nu-l mai starni, doar ca sa te simti tu bine; pune-te in locul lui te rog, si imagineaza-ti cum s-a simtit. iar el nu trebuia sa reactioneze atat de violent, dar e bine ca i-a trecut pana la urma. ai grija cum te comporti cu el, nu te gandi dar cum sa te simti tu bine. pentru el a fost destul de aiurea sa te aibe in bratele lui dezbracata, sa stie ca urmeaza sa faca dragoste cu tine, si dupa tu sa sari ca arsa si sa ii spui sa ia mana de pe tine. e ca si cum ai avea mare pofta de o prajitura si cineva sa ti-o ia din fata exact cand te pregateai sa o mananci(bine exemplul meu nu e chiar potrivit dar am vrut sa-ti fac o idee).

| nicol20 a răspuns:

Tu ai procedat corect iar aptitudinea lui a lasat cam de dorit dar daca spui ca te-a sunat si a vb frumos cu tine poate te iubeste si a aceptat sa o faceti cand esti tu de acord ai grija la tot ce se intampla intre voi doi ca sa nu profite de naivitatea ta.Bafta pe viitor

| smartalogu a răspuns:

@{{Anna}} are dreptate. Iar eu ca sa ma razbun as sta potolit pana la urmatoarea tentativa de genu asta, te-as excita bine pana aproape sa ai orgasm (doar din petting) si apoi ti-as zice, eu ma bag sa ma joc Counter Strike, ca ma plictisii de sex. Sunt curios ce fata ai face tu atunci. A da, stiu, nu ti-ar place, sunt convins. Data viitoare incearca sa nu mai fi asa egoista si sa te mai gandesti si la el. Ok am inteles, majoritatea fetelor vin cu idei de genu "a, pai daca nu esti pregatita nu o fa". Pai nu o faci dar nici nu ii dai prostului sperante. Nu il aduci in pat, te dezbraci si dupa ii dai cu flit. Daca totusi nu vrei sa faci sex (ori ca esti virgina, ori brusc ti-ai amintit ca esti pe ciclu, ori pusca mea din cine stie ce motive) nu ii mai reteza macaroana asa brusc. Explicai frumos, si continua sa te joci cu el. Daca tu nu vrei sa te simti bine, macar fa-l pe el sa se simta bine daca tot l-ai incins. Off ...

| TheMihutz a răspuns:

E a 3-a oara cand iti raspund, de fiecare data cu prietenul asta al tau. oare se mai termina odata povestea cu el? eu unu nu inteleg de ce ai ajuns sa te dezbraci dar dupa aceea te-ai razgandit si ai zis ca nu mai vrei si ca pleci acasa, nu ai procedat deloc bine, tu nu te gandesti inainte sa faci ceva? de ce ai ajuns in faza in care "era sa faci dragoste" desi nu erai pregatita? in fine, si asa nu bagi de seama ce zicem noi aici.laughing

| wdsasd a răspuns:

In locul lui iti dadeam cu telefonul in cap si a doua zi nici nu mai vorbeam cu tine.sincer.cum vine asta? va mozoliti, te dezbraca, i se scoala si lui si dupa aia te imbraci adica il lasi cu ea sculata.adica ai fost nehotarata, daca nu te dezbracai nu se intampla nimic. tie ti-ar placea ca el sa iti cumpere o floare si apoi sa ti-o ia inapoi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai baiatu' era pregatit de nebunii si tu i-ai stricat visele sad.Glumesc.Pai e bine ca l-ai refuzat daca nu te simti pregatita, o sa o faceti cand sunteti pregatiti. Daca azi s-a comportat normal, inseamna ca numai este suparat.Cand va vedeti fata in fata, spune-i ca iti pare rau pentru aseara si ca il iubesti [ daca este adevarat ].