| Roxaniika a întrebat:

Aseara i am gasit prietenului meu in telefon un mesaj de la una dintre foste, iar mesajul suna: Nb frumusiko.Ea are iubit...si l am intrbt pe el ce e cu mesajul asta si mi a raspuns ca e un simplu mesaj.Nu stiu ce sa cred acum...

7 răspunsuri:
| oliviaaa a răspuns:

Nu, asta nu este un simnplu mesaj aauuu, ea e fosta nu o prietena cred ca este ceva putred la mijloc... mai examineazal putin si daca mai apar asa cazuri cred ca e cazul sa actionezi. si sunt de acord cu midu89 si cu EqualDeck succes

| Brâncuşi a răspuns:

Hotul neprins, negustor cinstit, eu spun sa il verifici mai des, si nu te mai panica, nu fii geloasa daca tu stii ca e doar al tauhappy Nu pune mult suflet...pana o sa mai cresti mare o sa mai ai la prietenii,asa ca fii happy si verifical mai des,poate are dreptate,poate el asa se comporta cu fetele,nu ca mai este cu cineva,eu nu vad nimic rau in asta, daca spunea nb iubita, era alt ceva, asa ca fii atenta, o zi buna!

| Loser8299 a răspuns:

1.Eu cred ca amandoi sunteti niste manelisti.
2.Nu ma intereseaza.
3.Nu ai intrebat nimic.Si oricum banuiam ca nu stii ce sa crezi.De obicei pe astfel de persoane, ca si tine, nu prea le ajuta capu'.

| midu89 a răspuns:

Simplu mesaj? dar el iti spun vreodata"nb frumusiko"? nu vreau sa te fac sa suferi dar e posibil sa mai tina la ea. sa mai intamplat sa se mai bage in seama cu ea? daca da eu sp sa-ti pui un semn de intrebare. daca umbla cu tine sa o faca geloasa pe ea? sau doar vrea sa-si bata joc de ea....nustiu sigur, eu cred ca tu deja stii raspunsul in sufletul tau

| Roxaniika explică (pentru midu89):

I a mai lasat doar commuri pe fb...din kate stiu ei au fost si impreuna

| julika83 a răspuns:

In primul rand, ce cauti in telefonul omului? in al doilea rand, daca l-ai intrebat ce e cu mesajul ala si ti-a raspuns, de ce te agiti in continuare? sa stii ca uneori oamenii chiar spun adevarul. cand despre raspunsurile care ti-au fost date, eu zic sa le ignori. nu te transforma intr-o obsedata care il verifica si-n chiloti aiurea cu drumul, ca de aia pierdeti baietii, pentru ca sunteti sufocante si stresante. barbatilor nu le plac femeile stresante, care le urmaresc fiecare pas. iar eu stiu ce vorbesc, pentru ca am trecut de faza adolescentei demult.

| Alishia a răspuns (pentru julika83):

Sunt de acord cu tine