| cont1234 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac. Prietena mea trebuia sa vina astazi la mine, iar eu am adormit cu telefonul pe silentios deoarece am fost la serviciu 24h. Cand m-am trezit dupa 3 ore am sunat-o si de abia vorbea cu mine. Acum nu mai imi da nici macar un mesaj. Ce sa fac sa ma ierte? Tin foarte mult la ea si nu vreau sa ne despartim.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la ea acasă dacă cunoști adresa și nu ai stângăcie față de părinți cu un bughet de flori, scuzele de rigoare și o scoți în oraș.
Succes!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| CristiPavel a răspuns:

Nu faci nimic, ii da-i pace pana iti da ea un semn de viata.

La toti ni se intampla sa nu auzim telefonul sau probleme de acest gen.

Te-ar ajuta putin si peste asta: http://castigatimp.com/......-pe-altii/

http://castigatimp.com/cum-castigi-respectul-in-relatii/

| youmail a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie in primul an al unei relatii de 5 ani dar am fost sincer cu ea, i-am dus o floare, am spus sa vb cu mama si ai mei daca m-am miscat de acasa, pur si simplu ca am dormit.
Ca sa pari inteligent spune-i ca poate verifica la Vodafone /Orange / cosmote etc pozitia telefonului tau.

| claudia01 a răspuns:

Daca si ea tine la tine, trebuie sa inteleaga ca ai fost obosit...

| GumitzaDePepene a răspuns:

Incearca sa-i explici... daca tine cu adevarat la tine o sa te ierte

| JinJinK a răspuns:

Incearca sa-i explici, invit-o undeva... iesiti undeva. Fetele sunt greu de inteles. Ai fost obosit. Daca tine cu adevarat la tine o sa inteleaga.

| ofatadragutza a răspuns:

Spune-i din tot sufletu ca iti pare rau, daca o sa te uiti fix in ochii ei te va crede si sunt sigura ca te iubeste asa ca te va iertahappy