| bogdan133 a întrebat:

Aseara m-a refuzat o fata ( colega ) mi-a spus sa nu ma supar pe ea dar mereu m-a vazut ca un coleg, amic nu ca un gacic sa mai incerc sau nu thinking sa folosesc metoda cu indiferenta? Sfaturi

Răspuns Câştigător
| ionika17 a răspuns:

Da, daca te-a refuzat nu mai insista! Bafta! si daca vrei sa ramai "amic" cu ea ramane, daca nu trateaz-o cu indiferenta.Cum te simti tu mai bine fa! BaftA!

3 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Unei fete nu ii plac baietii insistenti poate ca ar trebui sa te apropii ca un prieten de ea si apoi... poate o sa deveniti mai mult de-atat

| Alexandra_3724 a răspuns:

Nu :* sa ii fii in continuare un bun prieten si sa o faci sa se indragosteasca de tine.Bafta:*

| mishi a răspuns:

Nu e bine sa insisti. dupa parerea mea cel mai bine ar fi sa ii fii amic dar cu putina indiferentawinking.