| bogdan133 a întrebat:

aseara m-a refuzat o fata ( colega ) am intrebat-o daca vrea sa iesim si a spus ca nu ca se ajunge pre departe ca ia ma vede doar ca un amik nu ca un gagic. Iam spus prim msg( tel ) astazi sau maine as vrea sa incerc din nou dar fata in fata sa o iau intr-un colt mai singuratic si s-o intreb daca simte ceva pentru mine. Sa mai incerc sau nu confused

Răspuns Câştigător
| randy7rko a răspuns:

Asta e nu aveti "lipici" la gagici.Doar unii au.Cel mai bine e sa o lasi sa vada latura ta sensibila,romantismul tau, sa o faci fericita sa o aperi si dupa astea o intrebi dar fata in fata stiu ca e mai usor pe mess, pe...dar cel mai bine e fata in fata.fi rabdator cu ea.Eeeei eu nu prea stiu toate fetele din clasa si mai mari ma plac, deci nu am avut aceasta problema.Adika(mai pe scurt) fi un om mai bun decat gagicul ei evidentiaza-ti calitatile in fata ei fi bun cu ea mereu sa o indrepti daca face ceva gresit(dar nu o sacai la cap pe biata fata)asta e cred ca o sa-si schimbe parerea despre tine daca urmezi pasi de mai sus!
! funda? pls

3 răspunsuri:
| AiDuTzA a răspuns:

Eu zic ca nu!winking te-aa refuzat zicandu-ti ca nu vrea sa se ajunga prea departe...inseamna ca ori are pe cineva, ori nu vrea o relatie acum, ori nu te place!laughing soo...mai bine nu!happy

| bogdan133 explică:

Da dar cand i-am spus ca o plac mi-a spus ca am lasat-o cu gura cascata

| paulinio_4676 a răspuns:

Pai imi pare rau dar nu poti sa continui trebuie sa te desparti de ea!