| bogdan133 a întrebat:

Acum o saptamana i-am spus unei fete ca o plac ( colege ) i-am spus prin mesaj ( telefon ) atunci ea mi-a spus ca am lasat-o cu gura cascata. Atunci i-am spus daca vrea sa iesim in oras sa ne plimbam sa mai vb ia mi-a spus ca nu ca se ajunge prea departe sa nu ma supar pe ea dar ea m-a vazut mereu ca un amic nu ca un gagic. Bun, Dar luni la ora de religie ea se simtea cam rau eu m-am sprijinit de banca ei ( sta in spatele meu ) fara nici o intentie. Cand sa trag mana ea sia pun mana ei pe mana mea si cealalta mana pe gatul meuTotul bine pana aici... Dar marti am vazut-o ca se plimba pe hol de gat cu un coleg nu stiu cum a venit vorba cand am plecat acasa dar am aflat de la coleg ca nu e nimic intre ei doar amicitie Asa e si la mine sau simte ceva pentru mine?

3 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Pai...shoo pe ea,nu mai sta asa si te uita la ea,fi mai activ,sau uita-te la ea,numai in ochii ei,cateva secunde bine,vezi daca are vr efect,daca te intreaba " ce,ce e?" cred ca e de bine laughing, nu fi timid, prinde bine putin tupeu la fete!

| AnGeL a răspuns:

Cred ca pe tine te place ce ar fi daca i-ai acorda mai mult timp ca sa ii poti observa comportamentul fata de tine
vezi si tu cum o faci sa-ti marturiseasca

| The0nly a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii zici direct:Tu, daca vrei sa fi cu mine m-as bucura dar daca iti place de el zi-mi sa nu ma mai chinui cu tine, nu vezi ca te plac?
Mno si ar trebui sa iti zica!