| anonim_4396 a întrebat:

Aseara ne-am propus sa ne dezvirginam ( eu si el), penetrarea din primele incercari nu a fost un succes, pentru ca pur si simplu nu voia sa intre laughing, dupa multe incercari a intrat putin, dar mai mult nu am reusit, nu intra bine si iesea, dupa a murit laughing) care e problema?, + pe el inca il doare, ata nu s-a rupt

12 răspunsuri:
| whoocares a răspuns:

Nasol, cati ani aveti, apropo?!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sigur sunteti minori la felul cum abordezi situatia

| ioanaioana a răspuns:

"Chestia" nu va intra niciodata daca e moale. In plus, trebuie sa fii si tu excitata. Cati ani aveti? straight face

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Problema este că ( probabil ) sunteţi prea tineri pentru sex happy

Iar tu NU erai suficient de excitată/umedă, probabil că n-aţi folosit nici prezervativ ( şi, eventual, un lubrifiant ).

Toate cele bune.

| ywar a răspuns:

De cum ai scris reiese ca ati facut asta ca sa fiti si voi la moda pe principiul "cum fac altii sa facem si noi sa fim in rand cu turma"
E normal sa-i moara la intrare pentru ca e prima data, nu are experienta, ndorinta lui de a face asta e mare si isi capaciteaza mintea cu modalitatea in care sa te penetreze pe tine si probabil cum sa arate el ca e barbat. E un mare "fas" - si poate ai ocazia sa te lase si insarcinata ca nu a folosit nici prezervativ.
Vai de viata voastra mai viitori adulti!

| Danysan a răspuns:

El e de vina ca baiat trebuia sa se informeze inainte de a incepe o partida de sex.Dar si tu puteai sa-i dai anumite ponturi despre cum e bine si ce ar trebui sa faca.Trebuie sa folositi lubrifianti si sa fiti excitati amandoi la maxim, mai ales ca esti virgina laughing. Tine cont preludiul e cel mai important -trebuie sa nu te lasi purtata de val si chiar daca o sa doara putin trebuie sa continui -Orice incetare a actului sexual in timpul dezverginarii poate duce la o teama mai tarziua in a face sex.Dezverginarea o sa o ti minte toata viata asa ca ar trebui sa o faci cu un baiat care te iubeste dar care si stie sa faca treba ca la carte...

| Demonull a răspuns:

Aveti vreo idee despre sex? se pare ca nu

| KMaddieK a răspuns (pentru Demonull):

laughing) da asa e, de aia am pus intrebarea laughing)

| Demonull a răspuns (pentru KMaddieK):

Razi tu, dar nu e de ras...ia si intoarce internetul pe dos inainte sa ajungi cu burta mare.

| trance04 a răspuns:

De ce nu va propuneti mai intai sa deveniti mai cu capul pe umeri si pe urma sa va dezvirginati? Frateeee cat este netul acesta de mare nu puteati si voi macar sa va documentati putin?

| trusk a răspuns:

Ata nu se va rupe. Aia e un mit. Asta din cauza ca tu nu ai fost excitata, si nu te-ai lubrifiat. Pune-l sa citeasca despre preludiu.

| Jojiza a răspuns:

Relaxati-va. Cand o sa fii destul de excitata o sa te penetreze mai usor. Nu va grabiti daca nu stiti nimic in legatura cu asta, poate o sa va para rau. happy