| anonim_4396 a întrebat:

Aseara prietena mea a venit la mine, neam dezbracat pentru a face dragoste dupa un preludiu de 20-30 de minute, in timpul actului sexual, i-am facut sex oral timp de 10-15 minute, dupa care penisul meu se molesise, se "floscaise", am incercat mai multe metode pentru a mi se scula, dar nimic, pana la urma am renuntat, precizez ca in aceea dimineata m-am masturbat (laba)... ce as putea face sa nu imi mai " moara la intrare "! este a doua noapte de dragoste! in prima nu mi s-a intamplat asa! Dau funda! Va Multumesc!

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu-i nicio chestie. Erai prea excitat. Cu timpul, vei fi mai antrenat și n-o să se repete astfel de surprize.

| pietrean a răspuns:

Nu spui nici ce varsta ai,nici in ce context ati vrut sa faceti dragoste(daca era un cadru intim,relaxant, sau stateati cu frica, sa nu va prinda careva), daca erai "incepator" in ale sexului(ca acuma, sex oral stie tot copilul de 13-14 ani sa faca, inainte de a sti ce e ala sex normal!).
De unde sa stim noi de ce ti s-a"floscait"? Poate faptul ca te-ai masturbat si placerea a fost mai repede si mai usor de obtinut, decat sa "muncesti"30-45 minute inainte, pentru partenera.

| Mussette a răspuns:

"flescaise", nu "floscaise" laughing

| PeFuga a răspuns:

Daca in timp ce tu ii faci ei sex oral iti face si ea acelasi lucru (celebra pozitie 69, dar nu numai) sau macar te stimuleaza in vreun fel, atunci ai ramane cu erectia pana sa incepi actul in sine. Sau ai putea sa treci ma repede la treaba, eventual reduci din preludiu...

| TeckTonik997 a răspuns:

Depinde de organism dar mie si la 2 minute dupa ce termin pot iar. Faza e urmatoarea si tine minte, faci preludiu, de exciti bla bla si se scoala, daca nu ai grija de ea sa o tii asa, se duce si a doua oara va fi mai greu sa fie sculata, ce mai buna, daca nu chiar singura solutie sa o resuscitezi ar fi sa iti faca si ea oral tie, atunci se scoala sigur sau macar sa se frece cu vaginul de ea, mai ales daca e umeda.

| Ezeru a răspuns:

Erectia penisului tine de anumiti stimuli, dar cu toate astea tine si de starea ta. Nu poti sa ajungi la erectie daca esti obosit sau pur si simplu nu ai chef. Din cate vad mai sus penisul tau iesise din erectie dupa un anumit timp nu? dupa actul sexual ai ejaculat?

| 1cristian1990 a răspuns:

Poti incerca o reteta naturista de plante: Cumpara de la plafar: naprasnic, cuisoare, tinctura de telina, ghimbir si cimbru, le amesteci in cantitati dupa prefrinta, mai putin ghimbir, cuisoare si cimbru si mai mult naprasnic, dupa ce le macini cu o rasnita de cafea, mai putin tinctura de telina pe ea o bei cu apa, cate picaturi scrie pe prospect! Dupa ce ai pulberea de plante amestecate, iei cate o lingurita sub limba si stai 2 min cu ea sub limba si o inghiti pe urma cu apa in care ai bagat tinctura de telina! La varsta ta ar trebui sa iti stea tun si renunta la ati mai face laba, stiu ca e greu, dar e spre binele tau! Succes!

PS: gusti plantele prima oara sa vezi ce gust au si pe urma le bagi in amestec dupa preferinte, dar toate trebuie in amestec!