| mgtow a întrebat:

Asta e 2º oara cand am avut o intalnire cu o fata si nu a venit nici macar nu ma anuntat ca nu vine, ce am facut eu asa rau incat sa fiu ghinionist sad

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Nu trebuie sa mai pui la suflet chestiile de genul. Unele fete sunt asa de pline de ele si au atatea arfe-n cap incat adora sa se joace asa.Considera ele ca li se cuvine ce e mai bun, si cand vad ca un baiat le place deja scade interesul si totul devine o joaca cu sentimentele pentru ele.
Nu te-a anuntat, foarte bine.Nici tu daca te mai cauta n-o bagi in seama, sa vada ca si ea poate sa fie egala cu 0 in fata ta.

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Gata, te-ai răzgândit... nu mai vrei să stai singur pe vecie?happy

| Alecsaandrra a răspuns:

Eu zic ca fetele astea isi cam bat joc de tine.straight face

| Lluvia_8369 a răspuns:

Aceaşi întrebare ca kongeriket laughing

Şi referitor la întrebarea ta. fetele ălea nu te merită! Nu trebuie să pui la suflet chestiile de genul pentru că te pot asigura că fetele ălea sunt niste figurante. Şi sunt întru-totul de acord cu dyya. Dacă te mai caută, arată-le si tu indiferenţa ca să simtă şi ele pe pielea lor cum e.

Pa, pa. :*

| blonda_6293 a răspuns:

Dupa parerea mea a vrut sa-si bata joc, insa nu lasa acest lucru sa te necajeasca. Cred ca la randul ei a fost dezamagita si de aceea a vrut sa te dezamageasca si pe tine...nu esti ghinionist chiar daca acea fata nu a venit, vor veni altele.Nu-ti pierde increderea in tine!