| anonim_4396 a întrebat:

Sa renunt la el sau nu? Un tip mi-a zis ca vine in oras si urma sa ne intalnim. Nu a venit si nici nu m-a anuntat ca nu mai vine. L-am intrebat daca a sosit si mi-a zis ca are musafiri si ca vine a doua zi dar a doua zi eu aveam alte planuri asa ca nu ne-am intalnit si m-am suparat pe el pentru ca n-a fost de cuvant. Ne-am certat foarte urat si el si-a gasit pe alta. S-a despartit si de aia si acum mai vorbesc cu el uneori.Nu-mi convine ca a ales-o pe aia si a ales si prost ca nu s-au inteles. Merita sa-i mai dau o sansa dupa ce n-a venit la intalnire si a avut o relatie cu alta? Pe mine m-a afectat faptul ca 3 saptamani mi-a ascuns relatia lui cu aia. Dar pe atunci inca il mai iubeam pe fostul meu prieten, nu pe el.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti incerca dar cu sanse mici de reusita. Vorba aia : ''incercarea moarte n-are, poate avea doar... muribunzi''. Bafta. Succes!

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu stiu, depinde de el. Eu ii mai dau o sansa, sper ca nu rateaza si de data asta.

26 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu merita, nu te respecta suficient

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

L-am umplut si eu de respect. Nu-mi place sa fiu singura si n-am gasit pe altul mai bun ca el desi am cautat mult.

| Andreeush a răspuns:

Eu în locul tău nici nu aș mai vorbi cu el.
Nu a fost frumos ce a făcut. E de înteles că se mai întâmplă uneori să nu poți ajunge la o întâlnire dar în cazul ăsta cel mai politicos ar fi să anunți persoana respectivă.
Dacă și-a mai găsit și pe alta înseamnă că pentru el nu ai fost importantă.

| anonim_4396 explică (pentru Andreeush):

Ai dreptate. Totusi eu mai si iert, nu sunt asa neinduplecata. Acum vorbesc cu el dar il urasc pentru ce a facut.

| Andreeush a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu spune nimeni că nu se poate da și a doua șansă însă sunt persoane care nu merită.

| anonim_4396 explică (pentru Andreeush):

Poate ma voi folosi de el ca sa-l pedepsesc si atat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum sufera dupa ce a ales gresit incepand o relatie cu aia. Asa-i trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

L-a deranjat ca l-am jignit dupa ce n-a fost de cuvant si n-a venit la intalnire. Si de-aia a renuntat la mine si s-a cuplat cu aia iar aia m-a razbunat si a terminat-o cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca a dovedit ca nu poate fi de incredere si a crezut ca e mai important sa stea cu musafirii decat sa vina sa va intalniti.
Cred ca e complexat ceva, ori e pitic ori gras, ori vai de capu lui, ori baiatu mamei, ala timid.
N-avea nici o scuza.
Daca eram eu in locu lui, mi se parea mai important, daca am vorbit sa ne intalnim sa iesim, decat sa stau cu mamaie si cu tataie care au venit in vizita.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Venise un fost coleg de-al lui in vizita si a zis ca ce era sa faca, sa-l trimita pe-ala la plimbare?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da. evident ca da.

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca nu ai suficienta maturitate incat sa te enervezi pe ceea ce trebuie. NU faptul ca nu a venit e problema. Problema e ca tu ai stat sa il astepti ca fraiera. Problema e ca NU te-a anuntat ca nu mai vine. Ghici ce? Asta inseamna ca esti atat de nesemnificativa pentru el incat probabil nici nu i-a trecut prin cap persoana ta incat sa isi faca "griji" ca tu il astepti.

| anonim_4396 explică (pentru sofisis):

Nu l-am asteptat deloc. L-am intrebat daca a venit si el a zis ca nu mai vine. Aveam si alte drumuri de facut asa ca am mers unde planificasem.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asa gandeam si eu atunci. Dar a ales sa stea de vorba cu ala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A, uitam...El are paradontoza care e contagioasa. Si a sarutat-o pe gura pe fosta lui prietena deci sigur i-a dat paradontoza.

Răspuns utilizator avertizat
| IamJoKeR a răspuns:

Am pățit și eu la fel ca tine, merg la întâlnire si tipa nu mai vine, m-a lăsat cu ochii in soare, nasoală experiență, îmi pare rau ca ai trecut prin asa ceva.

| anonim_4396 explică (pentru IamJoKeR):

Eu aveam si alte treburi in oras, nu m-am dus doar pentru. intalnire numai ca stabilisem cu el ca vine si ne intalnim. Si n-a venit, m-a pus pe locul 2. Drept rasplata l-am injurat si eu.