| Dragosdoar a întrebat:

De ce e atat de populara Metallica? Adica,sunt o gramada de trupe care au potential peste Metallica,dar cand Metallica vine in tara noastra e ceva exagerat. Imi amintesc ca ultima oara cand au venit baieti de la Priest,nici la stiri nu s-a anuntat, bine, doar pe internet s-a vorbit foarte putin despre asta.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar compari o formatie de acum 5-6 ani cu Metallica de acum 40 ani si cu zeci de albume si singel uri?

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

5-6 anilaughing
https://ro.wikipedia.org/wiki/Judas_Priest doar 50 de milioane de albume vândute

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu z si nimeni nimic de Judas Priest. Doar de Priest. Si este o formatie Priest.

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Bag mana in foc ca aia n-au fost in Romania

| Dragosdoar explică (pentru suntserios):

De judas priest era vorba

| suntserios a răspuns (pentru Dragosdoar):

Sa ma scuzi atunci