| Anonimul050204 a întrebat:

Asta e povestea povestea mea, de ceva timp m-am îndrăgostit de o colegă de clasă, m-am decis acum o săptămână să îi spun că o plac, am întrebat-o și a zis poate după examene ( cred că și ea mă place, că mereu are un comportament ciudat când sunt eu), mai târziu am aflat că are crush, ce fac?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Renunți.

Dacă ea place pe altcineva fie o sa aștepte pana o sa i se confeseze, fie o sa rămână cu gândul la el mult timp și o să-și dea prea târziu seama ca a pierdut timpul.

Nu ai cum sa ii atragi atenția de la el.

| Anonimul050204 explică (pentru Catrice):

Ideea este că nu sunt șanse ca el să fie cu ea

| Catrice a răspuns (pentru Anonimul050204):

Asa sunt unele fete, spera pana în ultima clipa.

| SG1995 a răspuns (pentru Catrice):

Nu doar unele fete. laughing

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Renunti lol din moment ce a zis clar ca-i place altcineva.

| RAY a răspuns:

Esti in zona prieteniei, mai departe tu HOTARESTI ceea ce vei face

| corbulalbrosu a răspuns:

O mai intreb inca odata. Nimic mai simplu. Poate s-a rasgandit intre timp. Succes!

| Plato a răspuns:

Examene... deci clasa a 8-a? Pune mana pe carte, baietel.