| anonim_4545 a întrebat:

Asta este o intrebare in special pentru baieti dar si pentru fetehappyCe parere aveti de fetele slabe care tot timpu umbla pe tocuri, aranjate, coafate, machiate etc. Le vedeti bune pentru iubit sau numai pentru alte celehee hee?

13 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu cred ca-s bune de altceva decat de bibelou de pus in vitrina. Pentru mine femeia este aceea care stie sa aiba grija de gospodarie si de copii, nu o vad pe una din scandurile alea cu copilul in brate si invartind in mamaliga. laughing
E drept, si barbatul poate sa invarta in mamaliga sau sa aiba grija de bebe (numa' ca nu poate sa-i dea si tata) dar cam multi suntem invatati asa, ca dupa lucru doar sa ne schimbam si sa luam ziarul in mana...

| Ririru a răspuns:

Depinde. Stii, nu haina il face pe om. Nu avem de unde sa stim cum este omul pana nu purtam o discutie cu el.
Multe fete sunt fitoase, panarame dar sunt si fete dragute, sensibile, sociabile. Asta nu inseamna ca n`au voie sa poarte tocuri sau sa se aranjeze.

| Zady a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. mi se pare normal ca orice fata sa umble maacr aranjata, cat despre machiaj si coafura si tocuri nu pot spune nimic, atata timp cat mie imi place personalitatea si ma simt bine in preajma ei este foarte buna de iubita

| Dan a răspuns:

Dar in cap au ceva? Degeaba sunt frumoase, fardate, cu bani, daca nu au ceva in cap, adica gandesc inteligent.Noroc!

| Ixchel a răspuns:

Sunt doar nişte fete/femei care sunt preocupate de felul cum arată, ca de altfel toţi oamenii. Ce este anormal în lucrul acesta?

| cosminbacau a răspuns:

Adica daca prietena mea e slaba si se ingrijeste tu o vezi buna pentru alte cele? Cati anisori ai? Tu preferi femeile sau barbatii neingrijiti? Sunt ei mai buni pentru a fi iubiti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 30 ani 1, 62 si 52 kg si imi place la nebunie sa port tocurii, nu plec la serviciu fara sa am arnjez decii care e problema? ma pregatesc pentru altii? noo draga mea, din contra, ma respect imi place sa fiu frumoasa si ingrijita si imi place sa atrag privirii si ca-am atit
appp sunt muncitoare si la mine in sectie suntem doar femeii, ( imi plac doar barbatii, )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 30 ani 1,62 si 52 kg si imi place la nebunie sa port tocurii, nu plec la serviciu fara sa am arnjez decii care e problema? ma pregatesc pentru altii? noo draga mea, din contra, ma respect imi place sa fiu frumoasa si ingrijita si imi place sa atrag privirii si ca-am atit
appp sunt muncitoare si la mine in sectie suntem doar femeii, ( imi plac doar barbatii, )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 30 ani 1,62 si 52 kg si imi place la nebunie sa port tocurii, nu plec la serviciu fara sa am arnjez decii care e problema? ma pregatesc pentru altii? noo draga mea, din contra, ma respect imi place sa fiu frumoasa si ingrijita si imi place sa atrag privirii si ca-am atit
appp sunt muncitoare si la mine in sectie suntem doar femeii, ( imi plac doar barbatii, )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 30 ani 1,62 si 52 kg si imi place la nebunie sa port tocurii, nu plec la serviciu fara sa am arnjez decii care e problema? ma pregatesc pentru altii? noo draga mea, din contra, ma respect imi place sa fiu frumoasa si ingrijita si imi place sa atrag privirii si ca-am atit
appp sunt muncitoare si la mine in sectie suntem doar femeii, ( imi plac doar barbatii, )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 30 ani 1,62 si 52 kg si imi place la nebunie sa port tocurii, nu plec la serviciu fara sa am arnjez decii care e problema? ma pregatesc pentru altii? noo draga mea, din contra, ma respect imi place sa fiu frumoasa si ingrijita si imi place sa atrag privirii si ca-am atit
appp sunt muncitoare si la mine in sectie suntem doar femeii, ( imi plac doar barbatii, )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dece generalizati? Acum daca eu ma aranjez si iau tocuri, ma coafez, gata nu sunt buna de nimic?

Doamne...