| Cristianmihai02 a întrebat:

1.De ce o fata frumoasa care merita mult mai mult, o fata cunoscuta si apreciata de multi, alege dintre un baiat cu mischi si un baiat "ok" (nici gras nici slab, unul normal) pe cel ok?
2. Cum poti sa iti aperi prietena daca nu esti genul cu batai sau plin de muschi si foarte inalt?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pentru ca tipul ala are o personalitate mai placuta, incredere in el si se simte bine in preajma lui. Poftiti baieti si exemplul vostru ca nu cautam doar muschi la baieti!
2. Ca sa stii sa te bati n-ai nevoie neaparat de muschi, tine de tehnica.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu de la cursurile de aparare ca poate veni unu cu 20 cm mai mic ca tine si 20kg mai putin si te pune la pamant in 2 secunde daca stie cum sa te ia. Deci nu spune prostii. Ca esti inalt si ai muschi nu inseamna ca stii sa te aperi sau macar ca stii sa te lupti. Majoritatea care i-am vazut la sala, habar nu au prostii naibii sa dea cu pumnul. Ii vedeam meereu la sacul de box si mi se facea mila, sincer.

| anamatey a răspuns:

1 Caracterul poate sa schimbe totul
2 Sa fi pregatit pentru orice situatie