| dianadyana a întrebat:

Astazi am iesit pe afara si era si fostul meu prieten pe afara cu alti baieti si jucau footbal.Cand am trecut pe langa el sa ma duc la magazin nu mi-a spus nimic,nici macar un simplu "buna",pentru ca el de cate ori ne intalneam imi spunea buna, acum nu mi-a spus nimic. Apoi m-am intors si stateam la scara la mine si el se tot uita la minestraight face
De ce credeti ca a inceput sa ma evite?
De ce se tot uita la mine cand stateam la scara?straight face

4 răspunsuri:
| madalina_4528 a răspuns:

Trateaza-l si tu cu indiferenta e cel mai corect si ai sa vezi cum se intoarce el la tine daca inca te mai place succes!

| alecsalecs a răspuns:

Iti Garantez ca nici nu te va mai baga in seama de fiecare data cind este pe langa prietenii lui probabil vrea sa fie un pic mai altfel si sa te faca un pic sa suferi el stie bine ca tu te ataci din acest motiv pentru ca nici macar nu ti spune un simplu buna"te sfatuiesc sa l ignori si tu un pic si iti garantez ca te va baga in seama probabil tu i ai dar prea multa importanta si se crede vreun Maciio"laughing Deci da i si tu un pic de Ignore"ok?laughing

| tslex a răspuns:

Inseamna ca te mai place sau e suparat pe tine ca v-ati despartit...depinde mult si de modul cum v-ati comportat dupa.

| Adriana_Elena_1993 a răspuns:

Poate ca nu stie cum sa intre in vorba cu tine, si se uita la tine crezand ca poate poate vei face tu primul paswinking