| anonim_4396 a întrebat:

Astazi este a 7 zi in care ini intarzie menstruatia, am un ciclu neregulat, am facut petting cu iubitul meu si avea lichid preejaculator pe penis si dupa ce a pus mana pe penis mi-a pus si pe pasarica mea.E posibil sa fi ramas insarcinata? Pettingul l-am facut in ziua in care s-a terminat menstruatia. Tin sa precizez ca am am luat cam mule pastile in ultima vreme ca am fost racita si am avut si infectie urinara care am tratat-o, in urma cu cateva zile m-a durut spatele, burta dar acum nu ma mai doare, ma dor doar sanii, ajuta-ma ca sunt foarte stresata.

5 răspunsuri:
| kandaraki a răspuns:

In loc sa faci petting mai bine ai citi o carte!
creier iti lipseste in ziua de azi

| Marxel a răspuns (pentru kandaraki):

Am nevoie de un sfat, ajutati-ma

| Ioanafreeyourmind1995 a răspuns:

Stai linistita, nu ai cum sa fii insarcinata, menstruatia o sa iti vina cu siguranta, mai ales daca ciclul e neregulat si te dor si sanii!

| Marxel a răspuns (pentru Ioanafreeyourmind1995):

Dar sanii ma pot durea si daca sunt insarcinata. nu?

| Ioanafreeyourmind1995 a răspuns (pentru Marxel):

Da, e adevarat, dar daca tu spui ca erai in ultima zi de menstruatie, deci nu erai in niciun caz fertila, si nici nu a ejaculat inauntru nu ai cum sa ramai, chiar daca se spune despre acest lichid pre-ejaculator ca ar contine spermatozoizi. Oricum, ai spus nu te-a penetrat deloc. Parerile sunt impartite in legatura cu faptul daca exista sau nu spermatozoizi in acest lichid. happy