| sashahrcbdienfpxentajkdnodehodotfhefoajejofetdhfim a întrebat:

Astazi iubitul meu mi-a introdus un deget sau 2 in vagin, am simtit o durere dar nu mi-a curs sange, si ieri a fost la fel dar nu a curs nimic.nu stiu daca mai sunt virgina sau nu deoarece durerea a fost uneori cam mare dar si mai usoara, nu vreau sa merg la ginecolog.cum as putea sa imi dau seama acasa daca mai sunt sau nu sau daca o sa am infectie vaginala deoarece actul acesta s-a intamplat afara si el posibil sa nu fii avut mainile gata spalate.va multumesc!

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dupa cum se vede baiatul ala nu are creier deloc daca iti baga degetele in vagin, incerca sa-ti rupa himenul si eventual te zgarie sau iti provoaca infectii vaginale, cu acest comportamnet nesanatos si anormal.
De ce-i permiti acest lucru?
Asa ceva nu este permis si nu te sfatuiesc sa mai lasi baietii sa-ti bage mainile in pasarica, ca risti sa ajungi cu pasarica infectata la spital si atunci sa te vad cum explici medicilor si parintilor ce ti s-a intamplat.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa inteleg ca baiatul te forteaza sa stai, ca sa-ti bage mainile in pasarica?
Spui ca a facut asta 2 zile la rand... de ce te duci cu el, daca este un om violent si vrea sa-ti faca rau?

| sofisis a răspuns:

Virgina inca esti. Deflorata in schimb, cel mai probabil daca te-a durut. Adica himenul s-a rupt probabil

| helpforyou a răspuns:

Virgina esti atata timp cat nu faci sex. Adica penisul lui intra in vaginul tau.

Tu te referi daca te-a deflorat. Adica daca a rupt sa nu himenul. Probabil ca a rupt acest himen din moment ce ai simtiti durere.

Grav daca l-ai lasat sa isi bage degetele murdare in tine. Si asa nu este recomandat sa il lasi. Mare neglijenta.

Posibil sa faci o infectie. Mai ales ca nu cred ca a fost finut in astfele de situatie.

| helpforyou a răspuns:

Există câteva simptome comune ale unei infecții vaginale, cum ar fi:

Mâncărime și arsură în jurul vaginului sau în interiorul acestuia
Durere sau disconfort în timpul actului sexual sau urinării
Secreții vaginale anormale, care pot fi de culoare galbenă sau verde, închise la culoare sau închise la culoare
Miros neplăcut al secrețiilor vaginale

Cu toate acestea, aceste simptome pot fi prezente și în alte condiții de sănătate, nu numai în infecțiile vaginale.

Daca ai aceste simptome atunci trebuie sa mergi la ginecolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorba lui mîrlanu din trasnitii, sunteti niste idioti mălaughing

| just4ubr2015 a răspuns:

Daca umbli cu toti taranii e normal sa patesti asa ceva daca te respecta nu facea acest lucru mai ramana sa faci si anal cu el si treaba e buna. felicitari nu mai esti virgina

| orailibrail a răspuns:

Asa am inceput eu cu iubita mea.
Dupa multe intalniri in care ne mangaiam si introduceam 1 sau 2 degete.

Intr-o seara, dupa un moment fff fierbinte, cu 2 degete, (prima oara cand introduceam 2 degete) imi amintesc ca am plecat acasa cu putine urme pe degete. Si ea a ramas cu putin disconfort.
Dar atunci pe moment, emotiile au fost fff de puternice, se urca pana la cer de placere, incat nu a realizat.
Cu toate ca eu am simtit-o tresarind, cand degetele au penetrat-o. Ai au insistat. Himenul era fff strimt in cazul ei.
Au fost cel putin vreo 6-7 intalniri in care ne-am jucat cu degetele.
Cand am facut Dragoste dupa un timp, a avut un usor disconfort. (O usoara surere) Si nu i-a curs sange. Dar im iamintesc ca, desi am folosit 2 degete, tot a intrat fff greu.
Si a 2-a oara a intrat complet dat tot a durut-o, putin. Cred ca primele 3 dati.
Cirvumferinta penisulii e mqi mare chiar si decat 3 degete.

Ptr mine nu era important, ca nu i-a curs sange.Stiam ca eu sunt primul. (Singurul de altfel. Ca ne-am casatoeit dupa cariva ani)

| orailibrail a răspuns:

Infotdeauna am cautat sa o fac pe iubita mea sa se simta bine
Daca ea se simte vine, ma simt si eu.
Iar degetele fac minuni, cand esri virgina.
Excita si in acelasi timp fisureaza himenul. Dar si largesc orificiul vaginal. Care este extrem de strimt la o virgina.
Si astfel penisul nu are loc.

P.s. sa nu uiti de lubrifiant. Prima data.
Fara mult lubrifiant nu va reusi sa te penetreze.
Iar cu lubrifiant o va face profund. Caci dupa ce capul trece de himen va aluneca natural in interior

| Iluzionistul69 a răspuns:

Bine ca nu ti-a bagat sticla de bere sau tigarea aprinsa sa vezi senzatii tari sa atunci vezi ce tipai si tremurai toata?