| TeckTonik997 a întrebat:

Ati facut vreodata sex in 3 cu persoana iubita? Daca da, cu o persoana de acelasi sex ca voi sau cu o persoana de acelasi sex ca si iubitul/iubita? Cum a fost? V-aa sudat sau v-a strica relatia?

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

M-a sudat

| anonim_4396 a răspuns (pentru whatevernvm):

rolling on the floor te-a legat cu sfoara

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

S-ar putea sa-mi placa

| anonim_4396 a răspuns (pentru whatevernvm):

Stiu multe chestii care s-ar putea sa iti placa, dar nu pot sa sriu aici, mai intra copilasi sad

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Primesc si ei educatie

| anonim_4396 a răspuns (pentru whatevernvm):

Lasa,sunt inocent big grin

| Emilian65 a răspuns:

Nu am facut si nici nu as dori sa fac asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa faci sex in 3 cu persoana iubita trebuie mai intai sa o tai pe jumatate?

Daca am facut sex in 3 cu persoanele iubite de altii, se pune? Bine, nu stiu daca le-a sudat relatia. Sau daca le-au spus...

| ubox7007 a răspuns:

Am facut odata sex cu ambele maini... (ii gluma), nu mi-a placut, dar gandul ca sa fac asta intr-o relatie nu imi place.