| ingeras_9194 a întrebat:

Ati facut vreodata sex in grup? cum a fost? >: hai nu fiti timizi >:"

Răspuns Câştigător
| RealLife a răspuns:

Desigur, cu cainele meu, cainele vecinei si o pisica. a fost.salbatic ca sa zic asa. lol cum poti sa pui asa niste intrebari? poti s-o iei pe littletwitty, bugsbunny, marianaioana si sa faceti impreuna, pentru. ca vad ca toate duceti lipsa. tweety se masturbeaza cu chipsuri, bugs bunny face sex cu 5 si marianaioana are pofta de sperma.

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Ce intrebare laughing.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Nasol trebuia sa astepti ceva si +pezervativele si ca era 3 baieti si o fata trebuia sa asteptam mult P. S. nu incerca

Răspuns utilizator avertizat
| zuzu_3768 a răspuns:

Esti cam dusa, sau dus ce dracu oi fi u! daca tot nu ai ce face du-te in gura ma-tii la un psihiatruwinking copil retard!

| mannu a răspuns:

A fost ciudat!laughing