| anonim_4396 a întrebat:

Ati fost refuzati de fete si de baieti cu privire la intalniri,,iesit in oras,cererea unei prietenii sau a une relatii, sarut, imbratisare etc? De cate ori si din ce motiv?

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,din cauza ca nu au fost atrase de aspectul meu fizic, dar nu I asta o drama, mergem înainte după un timp nici numai simți nevoia, singuri care te iubesc sunt părinți

| adriangrowinglife12 a răspuns (pentru RAY):

Cred ca si eu am ajuns in punctul astalaughing. mai putin partea cu parintii, ca nici ei nu ma iubesc, dar barem alte fete laughing...

| Sofer a răspuns:

Refuzat subtil cu fraze de genul "poate, sa vad ce program am mâine și daca am timp, nu știu. Vorbim" și am vorbit cu multe fete și cu una plănuisem sa avem o relație și când i-am zis. Hai sa ne vedem. S-a răcit de mine și vorbește tot mai rar cu mine și răspunde greu.

| RAY a răspuns (pentru Sofer):

Sincer tu erai cățelul lor, când fata nu te place se vede, mann aspectul fizic contează nu suflete

| Sofer a răspuns (pentru RAY):

Cam multe fete nu ma plac. laughing

| RAY a răspuns (pentru Sofer):

Pentru ca faza cu sufletul contează este o mare minciuna feminina și astea persista în același minciuna, și eu când am avut 16, 17 18, 19, 20 de ani credeam și sufeream mereu, pana când am realizat va e vrăjeală, mult m-a ajutat câteva cărți, e vrăjeală mann, javrele te baga și în freindzone și profita de tine iar tu crezi ca te place, ca vrea cv iar ea are iubit în realitate, eu încerc sa fiu neutru eu numai am încredere în femei, toate mint, nu exista nici una sincera, eu nu ma complic îmi vad de viata mea și fără ele

| UnDiavol a răspuns:

Da și nu mi-am pasat și tot numi pasă și numi va pasa vreodată in tot deauna va rămâne in sufletul meu in inima mea in memoria mea pentru tot restul vieți mele dacă iubești cu adevărată nu renunț Niciodată dar Niciodată prima iubire singura iubire Adevărată dar asta nu însemna sa distrugi viața o las-o sași trăiască viața cum vrea ia săi respecți decizile S-o lași să-și Trăiască viața așa cum dorește ia suflet inima memorie

Răspuns utilizator avertizat
| TLF92 a răspuns:

Ceva de genul la o tabara tin minte si acum am fost sarit la pupat de una care venise si ea sa petreaca cu noi... nu vreau sa povestesc cum m-am simtit

| anonim_4396 explică (pentru TLF92):

Dar poti sa povestesti intamplarea?

| TLF92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce vrei sa iti povestesc, ce nu intelegi, a venit o fata intr-o tabara si a facut cunostinta cu toti la rand dar pe mine m-a sarit

| adriangrowinglife12 a răspuns (pentru TLF92):

Auci... eu cred ca m-as simti atat de naspa incat as fi plecat de acolo...

| TLF92 a răspuns (pentru adriangrowinglife12):

Cred si eu singura tipa care mi-a aratat interes acolo ma jur era una buboasa grasa si extrem de urata, daca o vedeai ai fi vomitat si acum tin minte cum imi acorda tot timpul atentia ei! ma apuca mancarimi pe spinare cand ma gandesc si acum >) nu stiam cum sa ma feresc de ea! in rest pizdoase buna de poola nimic nici macar un scuipat nu au dat pe mine

| TLF92 a răspuns (pentru adriangrowinglife12):

Si retine o chestie aia era tabara de pocaiti!

| adriangrowinglife12 a răspuns (pentru TLF92):

Ba crede-ma ca si la mine este la fel, deja am 20 de ani si e tot la fel, nici nu mai sper nimic. Oricum m-am obisnuit asa, cum a zis si RAY, cand cresti te obisnuiesti cu asta si nici ca iti mai trebuie. Legat de fata aia grasa, hai sa iti povestesc ceva. Dupa ce ai spus reiese ca nu prea te intereseaza de suflet la tine trebuie sa fie doar buna de "poola". E ok, probabil ai 15 16 ani e de inteles. Dar cand vei mai creste vei vedea ca sufletul e cel care conteaza cu adevarat, cel putin asa e la mine. Deci povestea: era in perioada cand era scoala altfel si am mers la un prieten la scoala. Cum s-a intamplat si la tine, nici o fata nu se uita la mine si nu imi acorda importanta numai decat una singura care era "urata". La fel ca tine am evitat-o mereu dar ea mereu venea la mine sa vorbim. Ei bine acum dupa 5 6 ani ce sa crezi s-a transformat intr-o frumusete si s-a casatorit cu un baiat "urat". Morala povestii: Daca ramaneam cu ea acum eram cu o fata si frumoasa si cu suflet bun si care probabil m-ar fi iubit cu adevarat!

| TLF92 a răspuns (pentru adriangrowinglife12):

Te obisnuiesti o poola prietene stai sa vezi cand te prinde dorinta sexuala sa ti-o satisfaci prin laba, ani la rand ani la rand, nu stiu, mie unu imi e fixata in creier chestia asta, incerc sa traiesc o viata normala sa uit de rusinea asta in care am ajuns la 28 fara sa sarut sau sa *** o fata, e incredibil si sa mai auzi la astia de 20 cum si cat f u t zilnic saptamanal TE DISTRUGE mental psihic mortii mei

| TLF92 a răspuns (pentru TLF92):

Daca as stii ca mai am o saptamana sau o zi de trait pff ce a facut tipul ala California SUA e mizilic pe langa ce as fi in stare sa fac eu

| al0o0o0 a răspuns:

Crec ca toata lumea a fost, e o experienta importanta.

| Robertandrei4858 a răspuns:

Nu am stat sa numar de cate ori am fost refuzat. Este bine sa faci acel pas cand vezi ca sentimentul este reciproc pentru o sansa mai mare de succes.

| ion326 a răspuns:

Pai de fiecare data mi se întâmplă. Motivul, sunt eu prea urât dar deja m-am obișnuit.

| daniellupu23333 a răspuns:

Singurul loc in care nu vei fi refuzat este www.metin2alaska.ro