| anonim_4396 a întrebat:

Ati incercat conturile premium de la siteuri porno? Ce parere aveti, merita banii?

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poti face rost de acele video si gratis, daca te duce mintea, am vrut pe un site seventeen club dar, am gasit gratis

| SG1995 a răspuns:

Cine pla mea plăteste să vadă porno, adică rly!

| anonim_4396 explică (pentru SG1995):

Foarte multi crede-ma, foarte multe siteuri traiesc din asta. Intrebarea este ca pentru CE FEL DE PORNO?
Eram curios ce fel de porno este ala cu plata, daca merita sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacã au ceva indredibil weird fuc.king sh.it as plati, dar asa probabil platesc doar pentru a vedea mai clar si sclipitor cum altii fac sex si eu nu.
Ar fi trist. Mar face sa ma simt mai putin ca un barbat.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cateodata apar filme noi de diverse categorii, care is mult mai bune ca restul iar a 2-a zi sau peste cateva zile, dispar/sunt sterse.
Eu ma gandesc ca is mutate pe canale premium.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze de spam, am vazut ca uni se lasa filmati in casa, e cam amuzant am stat sa vad dar premium era cand faceau sex, dar, am gasit pe un site

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mie imi parea ca taie din scene si sa vezi videoclipul complet trebuia sa platesti, per video fiind mai lunga scena.
Oricum eu iau o pauza din când in cand, prea mult porno te bagã in dependenta, când ai intrat prima datã pe porno iti placeau si amatoare pe Nokia. Acum nu ne mai Saturam nici cu bukkace HD.
Mult mai calumea erau revistele playboy când le ascundeam, mai paroase Dar mergeau.

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Eu zic sa-ti incerci norocul, sa ajungi pornstar. Gandeste-te, impusti vreo 4 pasari dintr-un foc.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

In filme porno cu balene albastre poate, trebuie sa slabesc man, mai roaga-te si tu la zeii tau sa ma ajute sa slabesc

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Pai daca nici asta nu te motiveaza, atunci ce?

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Tu taie cocosul pentru mine la templu ca poate imi pica o gaina blonda in pat sa slabesc impreuna cu ea

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Vorbim cu Zeus, vedem ce putem face. Acuma, blonda sau bruna, ce-o fi, ca nemultumitului i se ia darul.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Curvarul ala de zeu pe alea frumoase le tine pentru el

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Tu nu ai face la fel? happy

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Da,as face abuz de sex, nu sunt stapan pe mine, nu cum vreau

| mgtow a răspuns (pentru Plato):

Nu e usor cu pornografia la barbati, in Spania trebuia sa merg in madrid si totu bine, datele introduse ma trezesc cu un e-mail ca lipseste documentul de rezident. Puii mei au vazut carlanu 19 cm bun corp bun fizic asa si veneau cu aberatii de prost gust. Eu le-am dat ce au cerut dar nu am mers la casting. Era si o problema ca ei filmau de luni pana vineri weekend nu. Cel mai mult merg aia din madrid desigur, mai era in Barcelona dar nu am primit raspuns sa vezi cat de seriosi sant spaniolii laughing In UK in Londra e o casa de productie la fel de luni pana vineri care cere 200 de lire in avans apoi te cheama ei. Lumea pe forumuri se plangea de teapa altii ziceau de bine majoritatea vb de rau, un roman mi-a zis ca a fost si la chemat dupa un timp si acum nu mai merge pentru ca e cu una intr-o relatie. Am facut reclamatie la action fraud (un fel de OPC la englezi) care da navala peste cei care dau tepe probabil s-au ocupat de caz dar din cate vad tot apare websitu ala pe net. Mai demult am fost si eu acum cativa ani cand eram in Londra sa ma inscriu, o portugheza ma ia la interviu cat de mare o ai ce femei iti plac ce silueta am, mi.a dat poze sa aleg cu cine vreau sa mi-o pun in primul rodaj si tot asa cu avans de platit inainte. Nici nu am mers nu-i normal sa dai bani inainte cica zice pentru make.up camere si curent consumat laughing cel mai bine la americani prin hollywoodul ala sant si xxx-uri bagate care nu cer bani pentru primul rodaj. Panaramele imediat sant chemate la rodaj dar noi mai greu gasim.

| SalutCeFaceti a răspuns:

Nu stiu daca merita dar, de exemplu, pe Pornhub, un cont premium iti ofera posibilitatea de a viziona (doar unele) video-uri in FHD ( 1080p ) sau 4K, posibilitatea de a viziona video-uri exclusive, de a interactiona cu actritele si reduceri la produse sponsorizate de Pornhub, cum ar fi prezervative Durex sau Titan Gel.