| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre ondulatoarele automate? Ati incercat sa va faceti parul cu un asemenea aparat? Merita banii?

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Da, am incercat cu babyliss. Mi se pare ok dar trebuie sa ai grija sa iei suvite subtiri altfel te trege de par. Nu stiu cat de mult isi merita banii. E cam scump pe unde am vazut eu. Mie mi l-a luat mama din kaufland cu vreo 60 de lei. Deci pentru banii astia, da, merita.

| 393Dan a răspuns:

Da, imi plac fetele care au parul asa mai ondulat.

| Ilinca78 a răspuns:

Da, eu am unul de la babyliss curl secret si vreau sa spun ca merită toti banutii, e rapid usor de folosit si rezista mult!