| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care aveti cont premium pe siteuri de adulti: Merita? Filmele sunt mai bune si la scenariu sau numai la claritate?

35 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine mergi in america si faci pornografie esti platit avion masa cazare... in tinerete ar fi misto

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Ui la asta https://stripchat.com/m00NLIght01

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu era valabila

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

A iesit, da in fine Vagaboante

| RAY a răspuns:

Iti recomand https://clubseventeen.com/,ce fete pe acolo mann, orgasme intense

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu-mi place s3xul simplu, imi place cand joaca putin teatru, sau japonezele cum se vaita, sau cum sunt prinse la mijloc in mijloacele de transport comun.
De Piper Perri iti place?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nota 7

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Bagate pe rape

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Da vezi cu clubul tau ca poate dai de astia https://youtu.be/-mzR1jcZ_OI

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Care ti actrita preferata daca ai una?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Evelina darling, caprice, in principiu imi plac fetele cu fata aia, nu stiu de ce, cica ne place fetele care seamana cu fata mamei noastre

| Crackman a răspuns:

Mai bine o faci în viata reala.
Probabil ai o calitate 4k și vezi niște filme mai repede.
Altfel nu prea vad pentru ce ar plății

| Invictusman a răspuns:

Sunt și alte site-uri bune și ca scenariu și ca, calitate, trebuie doar sa cauți bine.
Eu nu as plăti mai mult de 5 euro pentru asa ceva, mai mai pui încă 5 euro și cu puțin noroc îți face una blowjob la 50 de ron care are trei rânduri de genunchi rolling on the floor
Eu as plăti pe tinder sau alt site și as încerca să le combin.
Dacă as slabi câteva kg eu mi-aș face cont și as încerca să cunosc pe cineva, dacă arăți bine poate te abordează ea pe tine, cu niște poze profesionale se poate.

| anonim_4396 explică (pentru Invictusman):

Lasa ca am fost abordat in real ..de "specimene" dar mi-au facut numa probleme.Nu mai sunt interesat in real, vreau doar virtual. La suma spusa de tine gasesti din alea de varsta 3-a, daca mai aduni un pic banii cu 200 gasesti o fata ok pentru jumat de ora.

| Invictusman a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai de aia am zis de aia cu trei genunchi laughing
Da știu povestea cu grăsuța aia care nu îți dădea pace, eu în locul tău făcea puțin bulyy de ea laughing

| anonim_4396 explică (pentru Invictusman):

Nu aspectul ei fizic era problema principala, ci faptul ca era paranoica, toxica si agresiva. Tu ai avut prietena in real?

| Invictusman a răspuns (pentru anonim_4396):

Am avut câteva da, pana sa nu ma îmbolnăvesc de depresie, pe unele le-am agățat eu, au fost aventuri de 2 nopți, am cunoscut și prin intermediul prietenilor au fost relații mai îndelungate dar o murit taică-meu și o urmat blackout, apoi am mai cunoscut pe Facebook și pe un site cuplari.ro, dar acum site-ul e Sahara, nu mai vezi fete online sa ales praful de el.
Da, știu ca era nebuna laughing eu zic niciodată sa nu te resemnezi, și mereu sa ai încredere în tine. Dar dacă ai depresie e greu sa cunoști pe cineva fiindcă nu te interesează nimic, ești indiferent.

| Spiderul a răspuns (pentru anonim_4396):

Câte fete ai abordat? Dacă ți-a ieșit cum a fost modul tău de abordare?

| anonim_4396 explică (pentru Spiderul):

Inainte de 20 de ani e greu sa spun un numar, dupa 20 - am abordat vreo 4 toate mai mature fara rezultate.
Dupa 25 de ani Am fos abordat eu de 2 fete, Cu prima : ea s-a dat la mine facea gesturi de tandrete, spunea sa o invit in oras etc -> eu nu stiam cum sa reactionez Nu imi prea placea ca lumea radea de ea fiind mai prostanaca dar fizic arata ok. am evitat actionez pana cand si-a gasit pe altul (pe asta o cam regret) A 2-a era mai paranoica si urata ea s-a dat la mine, eu o luam doar ca pe o "amica", ea vroia mai mult Cand am inceput sa o refuz a devenit agresiva. A mai fost inca una, dar eram si incompatibili fizic ea fiind mai inalta, am fost doar amici : dar sunt sigur ca ar fi stat de pomeneam sa ne culcam - o gasit pe altul intre timp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot ce e de calitate costa.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merita 100%

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred că merită având în vedere că de banii ăia poți scoate o fată la întâlnire happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca ai gasi fete disponibile chiar atat de usor, Tu daca nu ma insel esti inca la scoala acolo e mai usor, ai o gramada de colege. De ai bani la scoala esti Boss, daca aveam banii de azi cand eram la scoala.

| Saiko10 a răspuns:

Poti sa le piratezi fra, daca vrei iti dau eu un site complet gratis cu toate filmele brazzers pe gratis.

| anonim_4396 explică (pentru Saiko10):

Poti sa dai de vrei, dar nu vreau sa descarc doar asa online dau o privire si mai degraba categoria "amateur" sau role-play din ce vad brazzer e exclusiv cu vedete?

| Saiko10 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam asa, dar iti dau. amateur nu prea gasesti cu bani, de obicei se gasesc pe net. pentru ca cele amateur nu au contract cu firme. http://pornhd3x.tv/

| anonim_4396 explică (pentru Saiko10):

Mc, am dat o privire Dar sincer nu ma prea atrag astea, la categoria Jav am vazut ceva-ceva interesant

| SociopatuI a răspuns:

Merita daca o faci des pe filme.
Continut 4K, scenariu mult mai bun, actori profesionisti, filme mult mai calitative din toate punctele de vedere, dureaza mult mai mult (cam intre 30-60min). Il tine pe barbat mult erectia iar pozitiile si aspectul fizic al amandurora este senzatie. Poti fi si cel mai pretentios barbat, dar la un asa film te asteapta o erectie puternica si o ejaculare de iese din tine si maduva spinarii.

| anonim_4396 explică (pentru SociopatuI):

Am vazut ocazional apar filme cu scenariu mai bun dar dupa 1-2 zile sunt sterse, ma gandesc ca or fi mutate pe varianta premium

| SociopatuI a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred.

| Morbid a răspuns:

Nu prea cred, filmele pentru adulți sunt o metoda de coping, adică folosești o chestie pentru a ți umple un gol interior care îl ai, care de obicei e legat de viață ta socială inexistentă.
Maschezi totul numai sa scapi de o stare nasoala.

Nu recomand să te bagi in așa ceva, sunt numai short term garification, te simți bine pe moment că vezi un film 4k da după tot nașpa te simți.

Îți recomand asta dacă ești cu accenturile japoneze, poate fi o metoda buna de a mai scăpa și e mai bun ca pornoul, bine nici asta nu face mare chestie, da măcar până găsești o fata/femeie persoane care sa rezonezi și să te simți împlinit pe partea socială.
Sa ai o viață socială activa cu oameni care te simți bine.
Cam asta e secretul.

| anonim_4396 explică (pentru Morbid):

De ce atata metafora, poate simplu ducem dorul de "gaurica cu miros de peste " rolling on the floor

| Morbid a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia e partea biologică. Corpul care. Ce sa i. faci.
E mai mult de atât, eu mai bine as alege sa am una care nu fac sex cu ea și mă înțeleg de minune decât 100 pregătite cu cracii deschiși, dar unde nu mă simt respectat și au un caracter ca pla.
Deci contează partea socială la mine.

| anonim_4396 explică (pentru Morbid):

Cand eram mai copil su gandeam mai mult la partea emotionala dar dupa o varsta mi-am schimbat interesele
Acu doar asta vreau : https://youtu.be/4kQMDSw3Aqo