| raMLesS a întrebat:

Ati patit vreodata sa fiti impreuna cu o fata, intre timp sa va faceti o gagica si sa ii dati papucii fetei cu care erati impreuna, dar gagica pe care v-ati facut-o sa va dea papucii ca a aflat ca o inselati cu o alta fata, iar fata aia cu care o inselati pe gagica sa va dea si ea la randul ei papucii ca si-a facut gagic? Ca eu da laughing laughing

20 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cum sa suporti atatea fufe simultan?

| raMLesS explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Viaţa de gigolo... Ai avantaje cat si dezavantaje.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru raMLesS):

Care ar fi avantajele?

| raMLesS explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Omule, ai nu una, ci 3-4 femei, cum sa intrebi care sunt avantajele? laughing
Esti gigolo man, nu le iei acasa.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru raMLesS):

Asa, si care sunt avantajele?
3-4 vaginuri diferite, probabil stangace?
Daca ar fi macar una din ele mai rasarita, nu ti-ar mai arde de sexat cu altele.
Deci care sunt avantajele, cu ce te ajuta 3-4 smiorcaieli?

| raMLesS explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Imi plac femeile mult si chiar nu ma deranjeaza sa am mai multe laughing odata cu asta imi creste si increderea de sine.
Adica cine mai are atata succes in a-si face 3-4 gagici? Foarte putini.
Imi place procesul de abordare si reactiile lor cand vorbesti cu ele sau faci alte chestii laughing
Si de ce sa ma limitez la una singura? Nu vreau nimic serios, sunt tanar, nici macar 30 de ani nu am si mai am pana sa ajung acolo, de ce sa nu ma bucur de viata? Odata cu atatea gagici vine si experienta, cum te astepti tu sa stii sa o faci pe fata de care-ti place sa se simta bine cand e cu tine, cand tu abia daca ai avut 1-2 gagici si iti tremura mana pe furculita cand o scoti in oras la restaurant?
Cu cat inveti mai mult si iti formezi mai multe deprinderi, cu atat evoluezi intr-o versiune mai buna de a ta si e valabil si cand vorbim de gagici.
Ce spui tu acolo se aplica daca aveam vreo 40 de ani, dar acum chiar nu-si are rostul, nu vreau sa ajung la o varsta si sa am regrete, vreau doar sa imi formez amintiri si sa ma distrez cand imi aduc aminte.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru raMLesS):

Deci vrei cantitate și ai nevoie de validare.
Înțeleg ce spui, experiența te scapă de tremuratul furculiței, dar te lasă și fără autenticitate.
Sunt destui ca tine, și mai există și o duzină de fete care vânează relații la fel ca tine. Alea măcar știu să se fu tă, față de fetele cuminți. De obicei au un prost acasă, de backup/sprijin financiar.

| raMLesS explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Exista fete cuminti, exista si barbati cuminti, exista c urve dar exista si c urvari laughing Ma incadrez in a doua categorie, sunt o mare c urva si sunt de parere ca femeile ar trebui sa se duca la munca si sa-si intretina barbatul care sta acasa laughing.
E frumoasa viata de șulfar rolling on the floor

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru raMLesS):

Dacă tot zici că ai 3-4, pune-le la "muncă" și te-ai scos laughing
Dar vezi că peștii mici mor mâncați de pești mai mari...

| raMLesS explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Le pun sa mineze bitcoin rolling on the floor rolling on the floor

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru raMLesS):

Te regăsești? laughing

| raMLesS explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Se pare ca da laughing

| Lukasssz a răspuns:

Ai baut ceva?;-;

| LostForForever a răspuns (pentru Lukasssz):

Nu

| Lukasssz a răspuns (pentru LostForForever):

Nu cu tine, vorbeam cu cel care a pus intrebarea laughing

| LostForForever a răspuns (pentru Lukasssz):

știam -_-

laughing)) laughing)) nu mi-am dat seama deloc am crezut că-mi spui mie laughing)

| LostForForever a răspuns:

O Singura fata iubesc cu adevărat pe tot pământul asta un singur sufletul iubesc cu adevărat pe pământul asta o singura inima iubesc cu adevărat pe pământul asta alta nu a fost nici nu va fi vreodată in locul ei ia este in inima mea in sufletul meu in memoria mea in viața mea fiecare clipa și moment din viața mea.

| raMLesS explică (pentru LostForForever):

Stai sa te paraseasca simp-ule, cred ca ajungi sa iti tai venele laughing
Iti garantez ca daca continui sa o mai tratezi ca pe o celebritate, ea o sa ajunga sa te trateze ca pe un fan laughing Te implici emotional si iti dai mult prea mult interesul, eu insa, care sunt detasat complet, chiar nu ma afecteaza cu absolut nimic cand ma paraseste una (rar se intampla asta, mai mult le parasesc eu), nu ajung sa intru in depresie ca toti fraierii aialalti care se cred barbati laughing.

| Anuskaa a răspuns:

Foarte bine, asa meriti. Toti barbati care fac ce ai facut tu asta merita.