| mODIN a întrebat:

Ati prefera sa fiti casatoriti toata viata cu o persoana care va uraste in secret, sau sa muriti singuri dar sa aveti zeci de oameni care au fost indragostiti de voi?

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Dar de ce sta cu tine o viata intreaga, o persoana care te uraste?

| ILoveBlackCats a răspuns:

Pai, sa mor singura, dar sa mă despart de partenerul meu fix inainte de moartewinking

| Cosmin3412 a răspuns:

A 3. a varianta, să-mi gasesc persoana potrivită și sa fim fericiți toata viața?

| Mda01 a răspuns:

Înțeleg că întrebarea nu e serioasă dar parca nu prea se pupă variantele, eu aș zice varianta 2, dar cam ambele nu prea au aplicabilitate în viața reală...