| dafy a întrebat:

Hei TPU
ati iubit vreodata cu adevarat? mai sunteti cu persoana respectiva?

7 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Da am iubit cu adevarat si inca il iubesc cu toate ca numai suntem impreuna de o luna si cevasad.In inima mea mereu va avea un loc special,mereu imi voi aminti cu drag de momentele petrecute impreuna.El a fost primul meu prieten,primul care m-a invatat atatea,care era langa mine, care ma facea sa zambesc atunci cand eram trista, care stia sa imi asculte problemele.As fi vrut sa ne despartim niciodata, as fi vrut sa fim mereu impreuna dar din pacate nu a fost asasadnu am ce sa fac.trebuie sa merg mai departe oricat imi este de greuhappy

| Ramo80 a răspuns:

Da, si inca iubesc! Si avem opt ani de cand suntem impreuna! :*

| Chauderitza a răspuns:

Buna. :*.
Eu iubesc un baiat in acest moment.
Si cred ca il voi iubii toata viata, orice s-ar intampla!
Tu iubesti?:*

| Criss003 a răspuns:

Dap. si inca iubesc cu adevarat. nu nu mai sunt cu persoana respectiva. am stat 1 an si 3 luni. ceva nu a mers.
eu tin inca foarte mult la el, si nu stiu daca si el, dar recent am auzit ca s-a laudat ca sta cu mine. nu toate povestile au un final fericit. el e genu mai golanas si cu toate astea il iubesc enorm.

| morningstar a răspuns:

Da, am iubit si cand el nu ma iubea inca, si cand avea prietena sau nu, si cand imi facea sau nu complimente, si cand gasea un moment sa imi acorde atentie sau nu, am iubit tot timpul fara sa ii spun nimic. Iar acum suntem impreuna. Deci pot spuna ca s-a meritat sa iubesc 'in taina' happy

| medicalstudent a răspuns:

Hei! Da am iubit, iubesc si voi iubi aceeasi persoana toata viata, inca sunt cu ea ...si voi fi mereu. Suntem impreuna de 2 ani, nu a fost dragoste la prima vedere, sau cel putin asa cred laughing ne-am cu

noscut mai bine acum 2 an jumate, si de 2 ani suntem nedespariti, suntem la aceeasi facultate, in aceeasi grupa, desi multi zic ca o sa ne plictisim unul de altul, eu simt ca il iubesc in fiecare zi mai mult. Este foarte frumos sa iubesti! tu ai iubit? iubesti?

| crStyle a răspuns:

Buna dafy :p Eu iubesc si in momentul de fata adevarat, sunt cu o persoana foarte draga mie, foarte frumoasa si draguta in special pentru mine. Am inceput s-o iubesc in urma cu 5/6 luni, m-am intalnit cu ea, a fost dragoste la prima vedere :d si in urmatoarele lunii am incercat sa fiu cu ea, am vazut ca-mi merge, si de atunci sunt cu ea si o iubesc foarte mult... :] fundita?hee hee