| Chimilica a întrebat:

Atunci cand o fata vrea sa ma bata incep sa tremur.
Cand incepe sa ma ia de par ma enervez atat de rau incat uit de tremurat si dau cu pumnii in ea si o omor in bataie. De ce reactionez asa? Care sunt punctele slabe ale fetelor? Unde nu trebuie sa lovesc? Ultima oara am omorat-o pe o fata. Imi pare asa de rau dar daca ea a venit sa ma bata eu am devenit un sac de nervi. Va rog help me. Funda + Vot

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Data viitoare ia-o de par, si las-o in jos cu o mana. Daca are forta o sa te traga si ea.Incearca sa folosesti doar mainile, nu si picioarele, asa lovesti rau si cine stie ce-i faci.Rezuma-te la paruit si palmuit.

Dar chiar trebuie sa va bateti? Sunteti animale?
Nu m-am batut decat odata cu o fata, dar saptamanal dau cate-o lupta nebunee la scoala.Astea se bat pe baieti.Voi ce-aveti?

| gigiro a răspuns:

Agresiunea ta,dovedeste ca eti de slaba, in fata adversarelor. Exista programe antiagresiune, dar poti sa incepi si singura.Cu un cuvant destept,cu o fraza bine ticluita,poti "lovi" mult mai tare si cu repercursiuni de lunga durata. Oamenii agresivi,sunt considerati oameni slabi. Daca esti baiat, cred ca o partida de sex cu fata respectiva, te-ar calma.

| ShakeIt a răspuns:

Auzi? Dar traiesti in jungla sau cum? Nimic nu se rezolva cu agresivitatea, violenta, bataia. Ca sa arati ca esti cu mult superior, inteligent, iti faci adversaul din cuvintewinking. Cat despre impulsurile tale fa un control la psiholog si eu pateam asta din cauza depresiei urate in care intrasem ( ma desp de fostul meu prieten, chestii chatterbox )... si stateam foarte prost cu nervii.
Funda?

| Doddel a răspuns:

Eşti aşa din cauza adrenalinei.
Imi pare rău pentru ea.
Punctele slabe nu le ştiu.
Peace.

| NONAMEONe a răspuns:

Tocmai cand incepea sa imi placa ai terminat crying!

| AlinaFilip99 a răspuns:

Estinebun? doamne da sa te inchida intre 4 pereti si sa te lase acolo sa putrezesti! sau mai bine te-ar inpushca sau te-ar spanzura!

| Binelu a răspuns:

Du-te la spitalul de nebunii nici nu stiu dc parintii tai nu teau dus

| sorynm a răspuns:

Pai...o sa fiu scurt si la obiect:esti un retardat, un mincinos(acu' erai la scoala de corectie sau la,, Mititica'' daca, chiar a-i fii omorat-o) si un gay. Bafta in rezolvarea acestora big grin.

| Freza a răspuns:

Lasale sa te bata

| Vitriol a răspuns:

E instinct de conservare.