| elasexygagica a întrebat:

Atzi vazut reklama cu pepsilove struck, inna arata bestiallove struck voi ce parere aveti?love struck

Răspuns Câştigător
| didiutza_8442 a răspuns:

Dalove struck,,,arata foarte binee!:Xbig grin

24 răspunsuri:
| Roberta a răspuns:

Mi se pare mie ca si-a schimbat look-ul?

| Klepto a răspuns:

Ela, Ela, Ela... nu-ti mai ajung barbatii?
Acuma te dai si la piticii de gradina retrasi de pe piata ca erau prea urati?

| forever4you a răspuns:

Da am vazut-o, si da Inna arata foarte binewinking

| pwp a răspuns:

Da,intr-adevar arata bine, dar e o mica c***a

| Ea12345 a răspuns:

Cand aud reclama inchid televizotul.Suna ca dracu.

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

E super bunoaca :X laughing)

| Negative a răspuns:

Nu e cine stie ce,vocea e aiurea rau de tot, arata binisor si la final, un zambet fals ...de si pisoiul meu pe patul de moarte il face mai bine...

| Annd a răspuns:

Vocea ei imi blocheaza vederea, si ma face sa spun:,, ce dracu?!,, deci...oh go on

| ramkat a răspuns:

Daaa! Arata super, zici ca i-a scapat o pisica pe gat care miorlaielaughing

| Armyanka a răspuns:

Nu îmi place de ea, e o încrezută!

| Babushka a răspuns:

Ma zgarie pe creieri vocea ei

| Ţiiţţţu a răspuns:

Ma fata (Inna) e suuuuper draguta
vocea ei e cam naspa...te zgarie pe creier in rest e ok:*

| Updew a răspuns:

Heiii, arata foarte bine isr acum ca s-a asociat cu Pepsi va avea si mai mult succes! Gasiti reclama aici : http://www.youtube.com/watch?v=L3KvUG6WiQw&feature=channel_video_title

| dasda a răspuns:

E o distrusa[ nu m-a lasat sa scriu cu majusculeewaiting.]

| cOry_1726 a răspuns:

Da am vazut-o.arata f binehappyca de obiceihappy

| TheAshen a răspuns:

Da arata bine:X

Ma zgarie pe creieri. Are o voce, spui ca taie branza de pe cascaval cu flexu'.

| iuandfto a răspuns:

Destul de ok. Astept sa-mi aduca ea sticla de 0.5 litri cu Pepsi. Crezi ca mi se va indeplini dorinta?

| MEANGIRL01 a răspuns:

E o proasta!

| Petre a răspuns:

Am părerea că nu avem nevoie de noroc.

| αŁз a răspuns:

Da arata SuuuuuuuuuPer Binee. :*
P.s Adorr pantalonii aia =p~ [ mi-am facut si eu din niste blugi vechi o pereche asemanatoaree:d ]

| Adita_8424 a răspuns:

Da, si pot spune ca Pepsi dauneaza si ochilor, nu numai ficatului... Glumeam! Ei, da' ca sa intelegi si tu ce spun, Inna e "super bunoaca" in reclama aia.

| Sellena_4766 a răspuns:

M-am hotarat, numai beau pepsi niciodata!laughing

| Cecex3 a răspuns:

Da, am vazut-o. Recunosc ca arata bine Inna, dar nu ma dau in vant dupa ea big grin.