| Paradoxal8846 a întrebat:

Au uitat fetele sa mai fie sexy? Ma uitam eu si un grup mare de prieteni la un video pe Youtube cu faze funny dar pe la minutul 5 arata un cuplu care statea in bucatarie la aragaz, ea in bikini si el in boxeri. El ii pune mana usor pe fund si o saruta si atat dar toate fetele din grup au inceput sa o faca pe ea panarama ca sta asa imbracata in casa. De ce oare? Am vazut la tv cum ca 70% din cupluri ea nu a stat dezbracata in fata lui niciodata si am crezut ca e o prostie dar dupa ce am vazut reactia fetelor la asta cred ca e adevarat. Dupa se mai intreaba de ce sunt inselate cand ele nu stiu sa fie si ele sexy sau feminine. Am dreptate?
Grupul de care vorbesc aveau toti peste 18 ani nu 12 ani.

3 răspunsuri:
| CezarinaLunaria a răspuns:

Pentru că mentalitatea lor e redusă și îmbibată de multe frustrări, d-aia! E normal să stai așa cu prietenul/prietena ta. Ce e atât de wow?!

| Sehun a răspuns:

La tine definiţia feminităţii şi a senzualităţii e să stea dezbrăcată prin casă? Îmi pare rău că ideea ta de preludiu se rezumă doar la piele goală, că e mult mai incitant când te face să vrei s-o ai toată numai din atingeri şi priviri, în timp ce are toate hainele pe ea.

| Paradoxal8846 explică (pentru Sehun):

Nu te preface inteligent mai baiete. De unde si pana unde am zis eu "doar "? Am zis ca ele nu stiu sa faca si asta, nu ce ai inteles tu. Si orice ar face ea, tot mi se pare mai sexy cu lenjerie intima pe ea sau fara decat imbracata toata.