| DiukOAlta a întrebat:

crying(Aveam niste cercei de la mama mea de cand a murit.Si erau foarte frumosiii:crying((Da retardatii de la mine din clasa mi-au facut botez, si i-am pierdut... Ce sa faccrying((sa ma simt mai binecrying(?

3 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Daca asta s-a intamplat la scoala, atunci trebuie sa instiintezi dirigintele care are dreptul de ai penaliza pe acei colegi, mai exact le poate scadea nota la purtare si incearca sa ii cauti pe unde ai fost poate ai norocul sa ii mai gasesti

| DarQueen a răspuns:

Nu vreau să par dur, dar trebuia să ai MARE grijă de ei... aveau o anume însemnătate sentimentală.

| RxTx a răspuns:

1 sa ii ierti
2 sa le explici si sa ii rogi sa ii caute sau tii inapoieze
3 sa oferi o mare recompensa pentru cel care tii inapoiaza
la misto poti sa spui ca vei fi prietena lui
si sigur o sa se gasesca cercerii

apoi intr-o saptamana daca nu iti place de acel baiat incepi sa ii reprosezi tot felul de lucruri
de exemplu ca nu isi face pantofii cu crema iar asta inseamna ca si sufletul lui este la fel
stiti voi femeile mai bine ce reprosuri sa aduceti barbatilor

sa il zapacesti cu fraze pe care el nu le poate intelege si fara sens apoi sa incepi sa zbieri ca si cand el nu este destul de capabil intelectual ca sa se poata ridica la nivelul tau de conversatie

apoi sa te faci ca vrei sa te mangaie si cand te ia in brate sa ii dai palme ca si cand vai ce nesimtit este cum de s-a putut gandi la asa ceva
si gata saracul baiat care a oferit recompensa pentru recuperarea cerceilor tai
se va lipsi de o asa belea pe cap