| StaRmAgiC a întrebat:

Azi am aflat ca fostul nu sta cu mine din cauza ca stau ink cu acel francez care tot fostul mi-a facut cunostinta cu el.
Ma gandeam sa-i dau papucii la francez si sa-l sarut"pe neasteptate" pe fostul spunandu-i ca m-am despartit de francez.
Pentru ca oricum francezul pleaca de miercuri la el in tara.
Ori sa nu mai fac nimic si sa fiu incontinuare indiferenta cu el? sa las totul sa vina de la sine...sad
Astept un raspuns. Voi ce ati face in locul meu?
Oare e bine la ce m-am gandit sa fac?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dacă tu încă ţi la fostul tău prieten de ce nu mergi şi îi spui direct. Poţi să-l săruţi pe neaşteptate, dar poate lua chestia asta el şi într-un fel negativ, acum că pleacă francezul te întorci la el. Dacă înţelegi ce spun. Mergi şi vorbeşte cu el spune-i că ţi-ai dat seama că încă-l mai iubeşti şi că vrei să fi împreună cu el, mi se pare cel mai ok lucru pe care l-ai putea face. Baftă!

12 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu ţi-a luat nimeni întrebarea la mişto. Fiecare răspunde în felul său şi după cum percepe el ceea ce îi spui. Sunt doar sfaturi. Decizia ţie îţi aparţine mereu! Baftă!

| Cryssy a răspuns:

Depinde la cine tii cu adevarat. Din cate vad eu cred ca tii la fostul tau prieten. Daca tii la el si esti indiferenta exista posibilitatea sa il pierzi. Incercarea moarte n-are. Asa ca ar fi bine daca i-a spune fostului tau prieten ca tii la el. Poate veti mai avea o sansa sa fiti impreuna. Sper ca am inteles bine ce vroiai sa spui.

| StaRmAgiC explică:

Observ ca majoritatea mi-ati luat intrebarea la misto.:-J

| StaRmAgiC explică:

Kronstadt ce conteaza la ce categorie esti?
stupid, inteligent, amuzant etc.
Faci cum vrei.
Eu nu caut o intrebare pentru a raspunde pentru a mii se dea fundita sau inteligent.
Raspund la unele chestii care stiu si nu pentru a ma afla in treabawinking
Daca te simti jignit cu acel stupid a fost pe merit si daca iti face placerea a ma urmari si pentru a-mi da stupid.
Sincer pentru mine imi este egal cu 0.
TPU e un site pentru a ajuta persoane nu pentru depunctare si funda.
Stiu cat ma duce pe mine capul.Nu cat ma puncteaza sau depuncteaza cinevawinking
Iti sugerez sa iei aminte la ce-am zis.

papa.

| StaRmAgiC explică:

Abia astept sa mii se indeplineasca ce le doresc altorahappy
Daca te-ai prins.winking
Si app pari penibil jignind un necunoscut pe un site:-J
Deja imi pierd timpul.Esti ignor.

Răspuns utilizator avertizat
| `KiddO` a răspuns:

Intrebare: de ce stai cu francez? ca inteleg ca stai in acelasi timp si cu fostul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai cam fos vinovata daca te-ai jucat cu ei dar acum nu avem timp sa judecam mi se pare ca tii mai mult la "fostul"atunci da-i papuci la francez si du-te di pupa-l pe neasteptate pe "fostul"daca zice ca nu are rost pune-te pe plans...sigur o sa se rezolve.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cit a fost mai intens juramintul cu atit va iubi mai mult.