| Sara2 a întrebat:

Azi e a 13 zi de intarziere a menstruatiei, aseara am fost la baie si aveam o usoara sangerare in sters, si acum nu mai curge absolut nimic, nici urma, zici ca nici nu a fost, am facut un test azi dimineata care a iesit negativ, mai facusem unul si saptamana trecuta, tot negativ, ma ingrijoreaza sangerarea de aseara, poate fi vorba despre o sarcina? contactele toate au fost protejate prezervativ + verificare la final
nu am nici un simptom

9 răspunsuri:
| katy a răspuns:

E posibil sa fie o mica dereglare hormonala, o sa-ti vina stai linistita

| Sophiee a răspuns:

Daca 2 teste ti-au iesit negativ, te-ai si protejat nu are cum sa fie sarcina. mergi la ginecolog.

| elenis85 a răspuns:

Poti sa mai astepti un pic si mai fa un test dupa 3 zile daca nimic du-te la un medic poate fi vb de o raceala sau de orice altceva si eu am avut 3 luni in care nu mi a venit si a fost vb de o problema hormonala, stai linistita nu e nimic grav dar prima data trebuie sa fii sigura100% k nu e vb de sarcina

| ValyCoolBoy a răspuns:

Deci daca ti'a intarziat si ai verificat de fiecare data nu ai de ce iti face vreo problema mai ales ca ai facut si 2 teste si au iesit negative chiar nu ai de ce iti face probleme. Dar pentru linistea sf tau ar trebui sa mergi la un control ginecologicwinking Dupa mine nu exista nici o sansa sa fii insarcinata...winking

| spaima1aricilor a răspuns:

Draga mea, acum inteleg de ce vroiai sa incerci anal, te scpa de problemele astea

| puimik3 a răspuns:

Poate esti intr-o perioada in care esti stresata - si daca te gandesti nu o sa iti vina, poate ai fost racita - si e posibil sa intarzie, poate fi o dereglare hormonala.

| tenutza a răspuns:

Incearca sa iti pastrezi calmul si sa mai astepti.Chestiile astea se mai intampla in vremuri friguroase ca acestea.

| mirelush9990 a răspuns:

Buna,nu e vorba despre o sarcina. daca si testele au iesit negative si ati fist si precauti e in regula.Cred ca este vorba despre o dereglare hormonala. Oricum cel mai bine este sa mergi la un ginecolog, preventiv. Oricum nu cred ca esti insarcinata.Stai linistita!

| xDoricax a răspuns:

Baga-ti teava de la aspirator poate asa o sa iti vina...