| Alejandra4785 a întrebat:

Azi m-am certat cu prietenul meu pe mess el mi-a is ceva si eu am inceput sa rad si el mi-a spus ca rad ca pi***a in targ si m-am suparat pe el ce sa fac sa ii dau papuci? ma enervat destul de tare :@:@ ce sa fac am iesit dupa mess si a iesit si el si acum si-a pus poza la avatar cu mine :@:@ ce sa fac ca ma enervat rau

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

Lasa'l in pace. sa vina el sa te caute si poate isi cere scuzewinking ca tia vorbit urat. oricum nu cred ca ar trebui sa ii dai papucii. decat daca chiar intrece masura.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca a facut si inainte gesturi asemanatoare iti poti lua ramas bun de la el.

| anonima97 a răspuns:

Da-i papucii, nu merita atentia ta.

| sL0boz a răspuns:

laughingPai daca ti-a zis adevarul ce vrei?