| euI a întrebat:

Hey tocmai m-am certat cu prietenul meu pe faza ca am o surpriza pentru el diseara si nu i-am spus ca va vedea la momentul respectiv si s-a enervat si a iesit de pe mess, are telefonul inchis [nu are cum sa fie alta fata nu este genul care sa faca asa ceva si tine enorm de mult la mine]...crying please help meee funda

Răspuns Câştigător
| gabriella85 a răspuns:

Asta denota ca este un ...copil,care de cate ori nu iese treaba asa cum vrea el isi ia jucariile si pleaca,este egoist din punctul asta de vedere(nu se gandeste si la tine ca ai putea suferi din cauza comportamentului sau? eu zic sa stai linistita, du-te cu surpriza diseara la el(asta daca este un obiesct, daca nu du-ti telul la bun sfarsit)si data viitoare...fa si tu la fel ca el sa isi dea seama ca si el a gresit facandu-ti asta tie.stai linistita, este o ceearta intre 2 indragostiti, iar el este un imatur!

7 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Eu@ hai nu fii rea si iarta-l asa sunt unii baieti mai suparaciosi... si acum daca a iesit de pe mess sau a inchis telefonul nu inseamna ca nu te iubesc la fel de mult ca si inainte, de ce va tot speriati asa. lasa-l sa ii treaca si ai sa vezi o sa te sune si o sa va impacati.

| rox13yy a răspuns:

Asa ca el mai facem si eu cateodata, cred ca vrea sa iti dea o lectie sa iti arate ca orgoliul lui e mai mare, sh ca el e "sefu"hee hee

| Je_1276 a răspuns:

Deci,de obicei baietii sunt foarte curiosi si nu le plac surprizele.Acum poti sa-i lasi mesaje pe mess si sa-i spui ca nu esti tu vinovata pentru ca el vrea sa afle surprizele mai repede.Spune`i ca esti dezamagita de el,si ca se comporta asa.Poti sa-i spui ca a pierdut aceea surpriza,si poate daca o sa`si revina la normal,o sa primeasca surpriza. Daca i lasi mesaje pe mess el sigur o sa intre, ca sa vada cine epe mess, si atunci o sa dea si el peste mesaje... Sper ca te-am ajutat

| TorenT a răspuns:

Este o faza de-a baietilor ca sa le faca pe fete sa ii doreasca mai mult si sa se gandeasca mai mult la ei. Stia linistita! Dintr-o faza marunta ca asta nu are cum sa iasa rau. Asa sunt unii baieti, mai orgoliosi si vor sa faca pe durii. Solutia e sa raspunzi cu aceeasi moneda si va vedea si el ca nu e asa placut pe cum crede el ca e. Dar sa nu faceti abuzuri de chestia asta ca nici asa nu e bine. Sau ai putea sa0i explici ca te deranjeaza. In principiu, sa nu-ti faci asa mari griji!winking Succes!

| anonim_1690 a răspuns:

Nu cred ca s-a suparat asa de tare...lasa-l putin o sa-si revina...stai linistita asa fac mereu nu le place cand ii pui in suspans asa faace si prietenul meu da doar saq ma impresioneze stai linistita nu e asa de suparat
bft!:*:* funda?

| BossMan a răspuns:

O credea ca vrei sa te **** ca el, daca nu ati facut-o nici o data, sh du-te la el aksss, sh imaca-l asculta-ma, ca poate se supara rau, si nu o sa mai vorbesca ca tnn acum, faci ce vrei

| ioana_7310 a răspuns:

Asteapta sa te caute el. Poate avea o stare mai proasta...s-o fi certat cu cineva...nu stiu ce sa zic. Si daca nu te cauta pana maine, ar fi bine sa o faci tu. Dupa ce reusesti sa vorbesti cu el, intreaba-l "de ce?". Insa, daca evita raspunsul, asteapta sa iti spuna el ce a avut. Sper ca ti-am fost de ajutor!:*