| SexyChick a întrebat:

Azi mi-am dat seama ce jeg e fostul meu prieten. L-am intrebat daca mai tine la mine si a zis ca da, dar ca s-a si combinat cu alta fata.Suntem despartiti doar de 2 saptamani si m'a uitat asa repede... ce sa fac sa ma razbun pe el? Nu imi ziceti ca razbunarea e arma prostului sau ca nu are rost, pentru ca vreau sa sufere cum sufar si eu.Mersi :*

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, daca chiar vrei sa te razbuni, ori incerci sa te impaci cu el si apoi il lasi balta si ii dai papucii, ori te bagi si tu cu un baiat si sa fi indiferenta cu el, sa vada ca nu iti mai pasa de el si daca a tinut la tine sigur nu ii va fi totuna cand va vedea ca tu esti cu altul, sigur va fi gelos si va suferi.

11 răspunsuri:
| αndï a răspuns:

Pai ce mare lucru... te-ai despartit de el si el a gasit prima oportunitate m-i se pare cat se poate de normal straight face
whatever, puteai sa-i spui ca nu te-a facut sa te simti bine in pat, o sa-l insulti rau de totwinking

| Just a kid a răspuns:

Daca vede ca nu iti pasa sufera mai mult...io iti zic asta pentru ca chiar pr meu mia recunoscut.cand am fost despartiti incerca sa ma faca sa sufar...(si reusea dc s nu recunosc)da nu i-am aratat nici o clipa.il tratam doar cu indiferenta s ma faceam ca nu-mi pasa cei cu el s ce face cu alta si el s astepta s reactionez s eu. l-am lasat in voia luioh go on s tot el so ofticat s o cazut in popriul joc.

| 16.laura.16 a răspuns:

Jeg sau curat a fost prietenul tau. Nu mi se pare corect sa-l jignesti doar pentru ca nu mai e al tau.Bravo lui, il felicit:el si-a refacut viata iar tu, ei bine tu stai si te gandesti cum sa te razbuni pe el in loc sa fi fericita iar!

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Poate nu te-a uitat. Poate are nevoie de ea pentru a te uita. Sa te razbuni zic eu, pentru ca in zi8ua de azi cand esti bun esti luat de prost. Sunt de acord cu "monik16".
Pup.

| seawolf a răspuns:

Gasesteti si tu pe altu

| Puffulets ♥ a răspuns:

Indiferenta doare cel mai mult!

| Adela50 a răspuns:

Buna.Pai si eu sunt in aceeasi situatie.
Incearca sa-i arati ce a pierdut, ca se mai buna decat el. Daca are frate, da-te la fratele lui sau la un prieten. O sa-l doara.

| ancutsa410 a răspuns:

Poate ai vreo prietena caruia sa-i placa cat de cat de el, sa incerce sa il desparata se actuala, sa se combine cu el, dupa care sa-l lase cu ochii in soarethinking(sau ceva de genu)

| voice a răspuns:

Gaseste'ti si tu p cineva. dar cat tp ati fost impreuna?

| raznu_cuc a răspuns:

laughing
Hai gandeste-te ce-l doare pe orice barbat cel mai mult...
Daca ai facut sex cu el, spune-i ca a fost groaznic.
Daca nu ai facut sex cu el:
- spune-i ca e mai bine asa cum e (despartiti), pentru ca oricum nu-ti poti imagina cum ai fi putut vreodata sa te culci cu el (pentru ca el nu ar parea sa fie genul de barbat care sa te faca sa te simti bine in pat);
- spune-i: "pacat ca ne-am despartit...ca eu vroiam sa facem sex cat de curand"

Spune-mi daca te-a ajutat happy

| ☺ Smile ☻ a răspuns:

Sa te vada fericita cu un alt baiat.