| anonim_4396 a întrebat:

Azi noapte am facut sex cu prezervativ cu iubitul insa eu asa am simtit ca a ejaculat in mine, adica presupun ca s-a rupt prezervativul. Problema e ca am facut-o pe intuneric si i-am zis iubitului ca ne uitam dimineata sa vedem daca s-a rupt sau nu. Insa eu aveam examen la facultate si m-am grabit. Ne-am inteles ca el se va uita si-mi va trimite mesaj. Mi-a si trimis si o zis ca nu s-a rupt. Insa eu in timpul zilei am avut o secretie vaginala abundenta care mi-a patat si pantalonii. In plus aceasta secretie n-avea miros obisnuit, era mirosul lui, stiu foarte bine pentru ca eu nu miros asa. Si am presupus ca a ejaculat cumva in mine pentru ca altfel nu-mi pot explica aceasta secretie cu un miros strain. Scuzati-mi limbajul dar altcumva chiar n-am cum sa explic. Sunt ingrijorata. Dar mi-e si rusine sa-l intreb daca chiar s-a uitat sau doar a vrut sa ma linisteasca. Nu vreau sa ma creada obsedata sau fricoasa. Va rog dati-mi un sfat urgent.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După sex te-ai spălat?
Nu cumva ești la ovulație?
Nu ai încrede în partener, interesant!
Pa, pa.

| tubica a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Nu m-am spalat ca am facut-o in camera lui de la camin si n-aveam cum. Abia dimineata. Si da, sunt in perioada ovulatiei. De asta ma tem foarte tare...

| Legiuitoarea a răspuns (pentru tubica):

Bună.
Deci acea secreție care ai eliminat-o este gleră cervicală, este a ta, cât și mirosul pentru că nu te-ai igenizat după contact.
Învață să te respecți, SPALĂ-TE după fiecare contact sexual, el nu are condiții dar cum se îngrijește?
Doamne!
Pa, pa.

| greenmile00 a răspuns:

Cel mai bine... te duci si iei pastila de a doua zi. In primul rand, va fi un confort psihic pentru tine. Si alta data, mai multa atentie :)

succes,
http://fete-singure.miradct.com/sfaturi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Ideea e ca trebuia verificat prezervativul imediat, nu a doua zi!
Mare atentie trebuie manevrat cu grija prezervativul, daca nu, ai incurcat-o!
Te pup!

| Raiiiisa a răspuns:

Dupa o partida de sex asa cum zici tu, se merge la baie sa va igienizati bine, iar daca ai avea un partener mai responsabil primul lucru pe care l-ar face ar fi sa verifice prezervativul, asta in cazul in care nu vrea un bebe.
Si din cate inteleg tu nu te-ai spalat nici dimineata, din moment ce crezi ca secretia aceea era a lui.
Unde e igiena?
Si nu-ti fie rusine sa-l intrebi nimic din moment ce sunteti un cuplu.

| Oviiyy a răspuns:

Logic nu are de unde sa fie secretia aceea, dar nu te inteleg de ce nu te-ai uitat aseara si ai lasat pana dimineata. mergi si ia pstila de dupa este mai bine, data viitoare mai verificati prezervativul in timp ce faceti sex, mie o data mi s-au rupt 5 din 6, nu stiu de ce si erau durex, asa ca mare atentie.