| anonim_4396 a întrebat:

Azi prietenul meu mi-a zis ca ma iubeste dar eu nu am putut sa -i raspund.adik tin la el dar nu pot sa spun ca am ajuns sa il iubesc.bine si sincer nu stiu daca a zis-o la vrajeala sau din suflet k azi ne-am certat (m-am suparat pentru k mi se pare k n-are timp de mine.eu am fost plecata cam toata vacanta si pana atunci cand vorbeam imi zicea mereu k e pe afara si fix din ziua i care am venit nu am mai putut sa iasa din casa nici macar 30 min)si dupa el mi-a zis ca el ar vrea dar chiar nu are cum si ca ma iubeste si k ii este dor de mine...a si mi-a zis azi de 3 ori ca ma iubeste mrg 1 data de mai de dimi si de 2 ori seara...nu stiu ce sa fac pentru ca am fost cu multi nesimtiti si nu prea mai am incredere in baieti si nu stiu daca ar trebiu sa-i raspund si eu sau sa astept pana chiar simt ca il iubesc?(mrg cum am zis am inceput sa fiu foarte neincrezatoare in baieti pentru k unii bagau vrajeli si ma faceau sa tin la ei si dupa venea intrebarea daca vreau sa ma culc cu ei si eu nu acceptam si ei papa)

3 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Nu-l mintii ca-l iubesti, daca nu simti asta! Esti o fata desteapta si cu picioarele pe pamant ca nu ai acceptat, si nu o fa! Cine te iubeste, nu-i trebuie asa ceva! Ce-i care ti-o cer vor sa profite de tine si sa-si satisfaca "hormoneii", care daca te abti nu mai au niciun rost! Orice baiat poate traii fara s3x ca doar nu-i cade.

| papusica987 a răspuns:

Trebuie sa spui te iubesc atunci cand simti asta cu adevarat. in ziua de azi ''te iubesc''e atat de usor de spus, toti isi spun te iubesc dupa o saptamana, o luna dar oare stiu ce e cu adevarat iubirea? deci in concluzie spune-i ca il iubesti atunci cand simti asta.

| partyyy a răspuns:

Asta e cel mai bun raspuns pentru ca m-ai facut sa inteleg totul:*meriti fundita:*