| nextoyou a întrebat:

Trec direct la subiect. Urmeaza sa ma culc cu prietenul meu cu care sunt de ceva timp impreuna.Il iubesc si stiu sigur ca ma iubeste din felul in care se comporta cu mine.Eu pana acum 2-3 zile vroiam sa o facem si chiar eram foarte entuziasmata dar acum parca nu mai sunt asa.Am eu emotii sau o fi altceva?

3 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Cred ca sunt emotiile si poate iti este putin frica.
o sa te faca el sa scapi de toate astea.
e posibil chiar sa ai remuscari dupa... dar. e normal.
daca esti sigura ca e alesul fa-o.
protejati-va si iubiti-va mult

| glamour a răspuns:

Pai ai emotii sau pur si simplu te-ai razgandit, gandeste la rece, intreaba-te daca esti cu adevarat pregatita sa faci pasul asta, daca raspunsul e da, lasa-te purtata de val si totul va fi ok.

| ancutsa410 a răspuns:

Esti sigura ca il iubesti? nu fa pasul asta daca nu esti sigura pe tine, ca sa nu regreti mai tarziu.