| LittleRose a întrebat:

Azi tipu` care inca-mi place si despre care stiu ca m`a placut foarte mult, iar acum tind sa cred ca nu ma simte acelasi lucru [ el dovedindu`mi asta prin indiferenta cu care ma trateaza, exact asa cum faceam si eu cu el candva] se tot baga in seama cu o tipa.Eu eram la cativa metri de el si o intreaba pe tipa " buna. ce faci?". Ce inseamna? straight face

Răspuns Câştigător
| Daysukki a răspuns:

Pai poate-i place de eea mai nou, s-au vrea sa te faca geloasa ca sa suferi pentru ca nici tu nu l-ai bagat in seama .spioneza-l.sau daca vrei sa te placa din nou este
foarte bine sa te tii scai de capul lui, si dupa ce-ti zice sa-l lasi in pace te mai tii un pic ca sa-l enervezi si dupa il tratezi cu indiferenta.ca va alega la tine.crede-ma asta-i ce mai buna metoda.ca el se va simti aiurea dupa si va veni la tine. succes:*

4 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Daca tu l-ai ranit pe el, nu ti se pare normal ca si el sa te raneasca pe tine? Ce mentalitate basita aveti unele si unii. Se intoarce roata absolut in orice situatie mai devreme sau mai tarziu.

| RawrLexa a răspuns:

Sunt prieteni =||`
Faza e daca se uita sa tine cand vb. cu aia :-)), inseamna ca vrea sa te raneasca cum l`ai ranit si tu pe el cand te placea...etc.
Ai intels ceva?happy
daca nu lasa mesaj ^^
Am trecut prin aceeasi situatie.;(

| mrrry a răspuns:

Inseamna ca ori iti plateste cu aceeasi moneda: facandu-ti ce i.ai facut si tu ori ii place sa te faca geloasa; ori asa este el sau pur si simplu o intreb pe fata aia ce facehappy

| marinteodora a răspuns:

Depinde poate fi unul de parca ar vrea sa fie impreuna cu ea sau poate fi unul de prietenie