| anonim_4396 a întrebat:

Mai demult unui baiat ii placea de mine... dar acum ma trateaza cu indiferenta (ma baga in seama doar cand imi cere temele sau ceva de genu), daca ma plimb cu alta prietena si se intampla sa fie si el prin fata la 5 metri distanta o saluta pe ea iar pe mine nici nu ma baga in seama.
Ce ziceti: sa-l tratezi si eu cu indiferenta cu care ma trateaza el, sau sa ramanem,, prieteni"?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil cand el te placea la inceput tu il refuzai si acum el iti plateste cu aceeasi moneda ceea ce i-ai facut tu inainte. Nu-i mai zi nimic te descurci tu si singura.

| Castiel a răspuns:

Trateazal cu aceeasi indiferenta, este si logic adica wtf este ceva de genul >el te ia de fraiera si tu nu?< adica daca vine unu la tine si iti da un pumn nu-i dai si tu unu macar in aparare asa? Rasplatestel cu aceeasi moneda!

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai eu zic sa aflii motivul pentru care se poarta asa cu tine. nu se poate sa o faca asa fara sens. adica ceva trebuie sa i se fi intamplat sa te trateze asa. Vorbeste cu el, spune-i ca nu sti cu ce i-ai gresit si din ce motiv se poarta asa si ca ai vrea sa iti explice deoarece te simti stanjenita cand face acele lucruri.nu eu intoarce cu aceeasi moneda fiindca nu te vei simti mai bine si nici nu vei rezolva nimic. mai bine arata-i ca daca el nu se stie comporta tu o sti si chiar te intereseaza ce s-a intamplat cu prietenia voastra. muult succes

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Trateaza`l cu indiferenta si sa-l faci sa se simta prost, odata cand treci doar tu pe langa el, sa te pufneasca rasul asa chicotitor sa vezi ce penibil o sa se simta. pupici papa:*

| chiury a răspuns:

Cand un baiat se poarta cu indiferenta, asta ar insemna ca baiatul simpatizeaza fata si ca o gaseste interesanta ( cam asta e modul cum procedeaza ei, baieti ), cat despre chestia ca pe tine nu te saluta, cred ca este un gest cum sa iti DEMONSTREZE ceva... nu stiu ce poate sa iti demonstreze, tu trebuie sa stii, sigur a-i facut tu ceva, altfel nu are de ce sa se comporte asa, si daca a-i pus povestea asta aici asta inseamna ca iti place de el, eu in locul tau m-as uita fix la el si as zambi la toate gesturile pe care mi le face

| fafanstefan a răspuns:

Stii ce se intampla baiatul ala te trateaza asa pentru ca te place si vrea sa simti si u ASTA 100% ASTA E