| Marbella188 a întrebat:

AZI trebuia sa-mi vina menstruatia, am ciclu de 29-30-31 de zile, azi ar fi a 30-a dar nu mi-a venit inca, sarcina nu cred ca ar fi vb pentru ca am avut contact acum 2 luni si luna trecuta mi-a venit. Oare de ce nu mi-a venit inca? crying

2 răspunsuri:
| Anonima283 a răspuns:

Pai daca ai zis ca ti-e si de 31 de zile iti va veni maine happy

| vic1998 a răspuns:

Stai liniștită pentru că este normal să îți întârzie cam o săptămână. Gândește-te dacă ai avut situații de stres în ultima perioadă, dacă ai administrat medicamente sau dacă ai avut șansa să răcești la ovare. Și din cauza acestor factori îți poate întârzia ciclul.