| devilwarYurI a întrebat:

Ba internautilor, am o intrebare pentru fete.Voi ca uitati la fundul unui barbat?, ca am vazut ca unele se uita.

14 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

De ce m-as uita la fund? cred ca cel mai mult conteaza caracterul lui, decat fundul.
O seara bunahappy

| HelloKitty97 a răspuns:

DA!

| Crucified a răspuns:

Da, mă uit. Mai ales când stau aplecaţilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu se uita dupa fund!
Mai mult la penis laughing rolling on the floor

| NuMaContrazice a răspuns:

Nu le crede pe alea ce-ti zic ca nu se uita la fundul baietiilor, TOATE se uita! laughing
Sunt perverse, dar vor sa para "cuminti"

| a răspuns:

Heii. Eu una, da laughing. Ma mai uit la unele fundulete laughing. Imi par crocante laughing.
La școala, cand stau cu colegele in capătul holului, urmărim fiecare mișcare a baietilor, privindu.le fundu laughing. Suntem ca niște bărbați. Ne distram maxim laughing.

| winer98 a răspuns:

Ei na nau voie si ele happy

| AnneღU a răspuns:

Cu ce te ajuta sa afli asta? Dar ca sa stii parerea mea, nu, nu o fac. Adica as prefera sa ma uit la cat de bine arata per total, nu fundul laughing Si cred ca e mai importanta fața tongue

| AllePuffu a răspuns:

Eu ma uit la fundulet love struck rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru AllePuffu):

Si? iti place? laughing rolling on the floor

| AllePuffu a răspuns (pentru anonim_4396):

Dada love struck rolling on the floor rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| AllePuffu a răspuns (pentru devilwarYurI):

Ce-ti mai place shaorma!

| Andraaaaa2000 a răspuns:

Depinde de fata.laughing