| anonim_4396 a întrebat:

Baietii prefera fetele car deja nu mai sint virgine?

Răspuns Câştigător
| MishuD a răspuns:

Majoritatea baietilor prefera... fetele.
Daca un baiat te "place" si te "vrea"... dar vai, nu vrea sa faca nimic cu tine pentru ca nu mai esti virgina arata'i directia in care se poate duce dracu'. De cand conteaza mai mult un himen decat personalitatea si inteligenta unei femei?

| Vix999 a răspuns (pentru MishuD):

MULTUMEEEEEESC! Exact de aceasta parere sunt si eu.
Si sincer nu cred ca asta e un criteriu care derpartajeaza o relatie "serioasa" de una "pasagera". Nu cred ca de membrana aia tinewinking
Plus ca m-am saturat deja sa va tot explic pe site-ul asta ca :
1. Exista femei care se nasc fara himen
2. Himenul poate fi elastic si sa nu se rupa decat cu interventie chirurgicala (himenotomie)si deci femeia poate face sex de 3 ori pe zi si cand pica in mainile tale tu sa fii bucuros ca ai dat de o "virgina" laughing
3. Himenul se poate rupe de la sine prin activitati sportive
4. Himenul se poate face la loc printr-o mica interventie chirurgicala (himenoplastie).

Daca ne-am lua dupa parerile astea aberante din raspunsurile precedente mie sa inteleg ca o femeie daca e singura la 24, 25, 26 de ani sa zicem (cand deja sansele sa mai fie virgina sunt minime spre nule)...o sa ramana singura toata viata si toti o vor vrea doar pentru o noapte doar pentru ca a indraznit ca la 25 de ani sa nu mai fie virgina? E hai sa fim seriosi! Reveniti-va si nu mai aberati.
A si inca ceva : foarte putini barbati isi doresc de fapt cu adevarat virgine. Daca nu ma credeti intrebati. Da barbati, nu copii de 14-19, 20 de aniwinking

16 răspunsuri:
| swagMeOutBitch a răspuns:

Ce conteaza..Atata timp cat baiatul respectiv o iubeste sta cu ea oricum ar fi..cred k unui baiat ii place mai mult o fata virgina

| alexaalexandraa a răspuns:

Se pare ca da. straight face

| mrjohanys a răspuns:

Gheo către tatăl său a doua zi după noaptea nunţii:
- Tată eu divorţez!
- Ai înnebunit, aşa repede, ce s-a întâmplat?
- Nu contează eu divorţez!
- Măi fiule, mie poţi să-mi spui, sunt tatăl tău, care e problema?
- Tată, soţia mea este virgină!
După un timp de gândire spune tatăl:
- Apoi fiule ai dreptate! Ce nu le-a trebuit la alţii nu ne trebuie nici nouă!

| eu_1628 a răspuns:

Cam toti baietii prefera virginele.dar putine fete se mai pastreaza virgine pana la nunta!

| RAY a răspuns:

Nu chiar depinde, eu unul prefer sinceritatea nu doar sexul

| relian a răspuns:

Baietii sau barbatii? Asa daca intrebi pustani care habar nau cu ce se maninca un sex, normal ca va da un raspuns pe masura.In general barbatii prefera femeile care nu mai sint virgine.Si asta din multe motive si primul ar fi ca un barbat vrea sa faca sex nu sa stea sa dea lectii sau mai stiu eu ce altceva.Un barbat nu tine o femeie ca vai este virgina, sa fim seriosi. Daca esti virgina si esti varza la pat din multe pcte de vedere poti sa fii si mama virginei ca o sa fii lasata.Cel mai important lucru pentru un barbat sa zic cu ceva experienta este ca femeia sa fie buna la pat si sa-i placa ceea ce face.Nu te tine nimeni doar ca esti virgina. Dupa ce te va proba o sa vada daca te tine sau nu.

| Dariusuu a răspuns:

Unii, alti nu.

Totul depinde de persoana.

Te-am pupat.

| Different69 a răspuns:

Depinde de el happy

| Fulbaster a răspuns:

Daca vrea sa o ia acasa o vrea virgina, daca o vrea pentru o noapte nu.

| JiTerra a răspuns:

Ca e virgina ca nu e... dupa o noapte cu un baiat..se duce si virginatatea :d

| OodanteoO a răspuns:

Pai uni da ca nu mai sunt stresati sa mai foloseasca prezervativ ca sa nu mai faca copi, iar alti nu pentru ca stii cum se spune, prima dragoste e cea mai buna

| LittleMe a răspuns:

Sunt unii care le prefera, altii nu. Cei care le prefera virgine sunt de obicei baietii care vor sa se linisteasca. Cei care vor ca fetele sa nu mai fie virgine, sunt ceva de genul "pff... dracu stie cat mai stau si cu asta... Poate o iesi ceva cu ea, dar nu prea o vad eu bine" happy Nu vreau sa te demoralizez, ci doar vreau sa vezi partea rea a baietilor. Uneori putem fi niste panarame de oameni happy ABSOLUT TOTI! happy

| Cristi_Sporiș_1994 a răspuns:

Prefera fetele care nu mai sunt virgine doar pentru consum in masa, adica sa nu se mai chinuie cu ele s.a.m.d. In schimb virginele le prefera sa le tina de bune.

| ViataBateFilmul a răspuns:

Majoritatea baietilor prefera virginele. Crede-ma! Pacehappy

| Alex_Ardeleanu_1992 a răspuns:

Prefer virginele