| Tiberiu19 a întrebat:

Bai,e tampita intrebarea,stiu. Dar,de curiozitate,pe voi fetele/femeile, de fapt voua, vi se pare ca cineva(un baiat) cu **** de 16-17 cm, e mica sau normala? big grin

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Un penis si nu ****, cu lungimea precizata de 16-17cm, poate fi considerata ca fiind cu putin peste medie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normala spre mare (depinde si de femeie, dar mica nu e).

| FlorinFlz a răspuns:

Ce faci ma cu 16-17? pai nu-ti merge in nicio pozitie ok...e prea mica...bai bobita mai bine fa o la*a, si nu mai pune intrebari de ca*at

| Tiberiu19 explică (pentru FlorinFlz):

Bai boss, nu-ti convine? Lasa-ma cu intrebarile melewinking Pace!