| mirela26 a întrebat:

Intrebarea pe care o pun toate femeile(fetele):cum stiu daca un barbat(baiat) ma place? eu nu o sa inteleg niceodata!

6 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Dragostea nu este o stiinta, asa ca nu o sa o stii si nici nu o sa o intelegi! O sa o simti si o sa te complaci in secretele ei!

| mirela26 explică (pentru fabiola):

Frumos sp! am 28 de ani si inca e o enigma

| RazvanGeorge a răspuns:

Trebuie sa fii atenta cum se comporta cu tine...si cum se comporta cu celelalte femei (fete) si sa faci o comparatie, un barbat caruia ii place de tine/te iubeste sigur se va comporta diferit cu tine. Sper ca ti-am fost de folos. Bafta si succes in dragoste!

| mirela26 explică:

happyesti tare! nu ma asteptam la asa raspuns!

| devilmilan a răspuns:

Iti spune el daca te place foarte mult daca nu nu te lua dupa chestii ca se uita nu stiu cum la tine ca iti vorbeste frumos si alte prostii din astea copilaresti happy