| vatkar a întrebat:

Care vi se pare voua cea mai slaba tigara? Asa de curiozitate pentru un prieten laughing eu sincer nu stiu big grin

Răspuns Câştigător
| HaLoGeNNN a răspuns:

Cea mai buna e Winston one cum a zis Laviniargint96.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tigarile slim sunt cele mai slabe[virginia slims, vogue slims si dunhill slims]

| gazza01 a răspuns:

Vogue Lila

| Laviniargint96 a răspuns:

Winston one.

| EUnuTUsauRESTUL a răspuns:

Kent lung si alea mentolate am auzit ca sunt slabe, dar tigara e tigara oricat ar fi de slaba tot iti face rau.

| Bibicu_Jessy_1990 a răspuns:

Daca doresti sa te lasi de fumat, si incerci,, metoda tigarilor mai slabe" este o idee proasta sad
nu doar ca nu te vei lasa, dar vei fuma mult mai multe tigari slabe, corpul iti cere aceiasi cantitate de nicotina
crede-ma! (am trecut si eu prin asta )