| anonim_4396 a întrebat:

Baiatul care sta cu mai multe fete in acelasi timp e smecher, fata care sta cu mai multi baieti e curva?

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ba nu, smecher e pentru prosti si curvar e pentru oamenii care stiu ce vor in viata, cu mintea pusa la locul ei no. Iar tipele care isi schimba partenerii ramane asa panarama de o viata intreaga chiar daca isi traieste viata din plin cheie de biserica nu e pentru ca le place maciuca si banii iar lor ceea ce li se ofera in schimbul unor vrajeli sau servicii oferite.

| AtateaConditii a răspuns:

Mda, asa se zice.ce discrimnare nu?

| luniii a răspuns:

Da asta este o discriminare! Stiu ca un baiat care are mai multe contacte sexuale cu mai multe fete nu este condamnat de nimeni iar o fata care face asta este catalogata drept o femeie usoara, dar sa ne gandim putin sunt si baieti care au prietena aceasta nu ii inseala dar sunt inselate de catre iubitul lor.Din punctul meu de vedere un baiat care inseala este un nesimtit si nimic mai mult iar o fata care inseala nu are respect de sine. Nu trebuie sa catalogam nici baietii ca fiint "smecheri" nici fetele ca fiind "curve" pentru ca poate unii chiar au motivele lor.
Bye^_^

| daassh a răspuns:

Nu e "smecher" acest cuvant are alta semnificatie(doar copii, care nu stiu ce inseamna il folosesc, deoarece il folosesc in nestiinta de cauza), in aceeasi masura cat si fetele si baietii poti fi curve de oameni.Succes!

| RetardedRacoons a răspuns:

E doar iubita de multi, in multe feluri.

| Mαdαliηα a răspuns:

Un baiat care sta cu mai multe fete insemna ca e un *** performant. Iar o fata care sta cu mai multi baieti inseamna ca baiatu' ala nu e bun. ^^

| Sorinacio a răspuns:

Gresit..baiatul cu mai multe fete e curvar. exista si in biblie o scriptura in care scrie sa nu "preacurvesti".

| remixonthemix a răspuns (pentru Sorinacio):

Nu preacurvim dar nu este om [ sub 50 de ani ] care sa nu se uite la "ambalajul" unei femei

| ramonika125 a răspuns:

Din punctul meu de vedere un baiat care sta cu mai multe fete nu are pic de caracter, iar o fata care sta cu un singur baiat este un miracol.

| Sooorin a răspuns:

Baiatul care sta cu mai multe fete e curvar iar fata care sta cu mai multi baieti e parasuta

| CynicalCunt a răspuns (pentru Sooorin):

Prefer casanova, nu ma jigni.

| gabby269 a răspuns:

Da,cam asa e.Citisem undeva o chestie care suna cam asa "o cheie care deschide mai multe lacate e buna, dar un lacat care e deschis de mai multe chei il arunci".Cam asa si cu baietii si fetele. Oricum, fata respectiva daca ar avea respect se sine ar sta doar cu un baiat.

| mgtow a răspuns (pentru gabby269):

Si cheia aia care tot deschide lacatul se deterioreaza, asa ca astia disperati dupa ele ajung niste prapaditi care nu stiu cum sa se laude. Prostia omeneasca se lauda iar omul cinstit isi vede de viata lui.

| CynicalCunt a răspuns (pentru gabby269):

Sunt curios cate chei iti deschid tie lacatu

| gabby269 a răspuns (pentru CynicalCunt):

Hai incearca sa nu fi nesimtit, ca pot deveni si eu si nu vad rostul.

| CynicalCunt a răspuns (pentru gabby269):

Hai ca un pic de curiozitate n-a omorat pe nimeni :*

| gabby269 a răspuns (pentru CynicalCunt):

Ba da, pe pisica, stii vorba aia nu?

Răspuns utilizator avertizat
| DrKode a răspuns:

Imagineaza-ti o cheie care deschide toate usile, ar fi ceva chiar smecher laughing apoi imagineaza-ti o usa care se poate deschide cu toate cheile.